Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket ez nem készít (ene)...

Titeket ez nem készít (ene) ki? Mit lehet csinálni ellene? Veletek is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés

A suliban minden tanár mindent a kamaszodásunkra fog, pl.: Timi egész órán bezsélgetsz, tudom,hogy kamaszodsz, de azért figyelj erre oda...


Ez már nagyon idegesítő!!!!


Veletek volt ilyen??? Mit tennétek,h a tanárok abbahagyják ezt???



2012. szept. 14. 21:45
 1/6 anonim válasza:

"Mit tennétek,h a tanárok abbahagyják ezt"


Fejbe b*sznám egy krétával

2012. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jáj! Ő nem direkt akar idegesíteni! Viszont az én tanáraim egész középiskolában direkt arra mentek, hogy felbosszantsanak minket azzal, hogy állandóan mondták, hogy "érettségi! érettségi!!!" FFFUUU

Már gondoltam magamban, hogy ha mégegyszer valamelyik kiejti a száján ezt a szót, kirohanok! De aztán nem tudom, mondták-e, mondjuk valszeg, de mindegy, de tudom, hogy a tanteremben maradtam.

2012. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok! :D

Ez eszembe se jutott! Mi lenne, hogyha simán megkérnétek, hogy ne mondja többet? :)

2012. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint addig nem jutott eszembe, amíg el nem küldtem:D
2012. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, aki nem tud normálisan válaszolni az meg nem érdekel...
2012. szept. 15. 09:11
 6/6 anonim válasza:

Én is le*zarlak jó magasról


Sírjál máshol az érteletlen kérdéseiddel vagy játszál a barbie babáiddal

2012. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!