Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak/csinálnátok?...

Mit csináljak/csinálnátok? 13/L Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy vezettem egy titkos naplót. És ezt elvittem egy kirándulásra,és benne volt az a titkom,hogy szerelmes vagyok egy tanárba,és leírtam 2évig voltam bele zúgva,de nem voltam belezúgva csak azt hittem,kevertem az érzelmeket. És leírtam azt is,hogy mit csinálnék vele,hogy csókolóznék vele sőt durvábbakat is.. Itt a Gyakori Kérdéseken jöttem rá,hogy apakomplexusom van,mivel apu Németországba dolgozik,csak 1-2havonta látom. És beleírtam a naplómba olyan dolgokat,amik nagyon nagyon titkosak.(fellépésen nem azért voltam szorosan a tanárom mellett,mert kevés volt a hely,nyomultam rá) És elmúlt a kirándulás,4nap múlva szól a barátnőm (addig beteg voltam,mert egy szál pólóban flangáltam),hogy elolvasták a szobatársaim a naplómat és azok nagyon pletyka fészkek. (tudom,én vagyok a hibás,minek hoztam el) Csak attól féltem,hogy elolvassák a testvéreim mivel nem vagyunk olyan gazdagok 2hálószobás lakásban élünk apun kívül 4-en élünk a bátyám és az öcsém velem egy szobában van. És nincs kulcsos szekrény fiók vagy egyéb. A naplómon sincs kulcs,mert nincs rá pénzem,így egy lejárt 2006-os határidőnaplóba írtam. Állítólag le is fényképezték és fel rakták Facebook-ra. (de lehet nem igaz,mert az a barátnőm sok mindent hazudott már -a szotyi,tökmag fogyókúrás étel,egyél minden nap.) Annyira félek,hogy elmondja a tanáromnak.. Már minden éjszaka ez miatt görcsölök,sírok nagyon félek. M- it csin- álnátok a helyemben?

2012. szept. 25. 19:00
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem fogja elmondani.

Hogy nézne az ki, ha odaállítana a tanárhoz és elmondaná, hogy: Tanár úr, az rozika szerelmes magába! Olvastam a naplójában.


Szerinted a tanár nem nézné hülyének?

Meg ha el is hiszi, akkor mit tud vele kezdeni? Semmit.

Régebben velem azt csinálták oszt.társaim, hogy elvették a telefonomat és megnézték a rajta tárolt erotikus képeket, videókat.Én meg ott baszakodtam, hogy légyszíves adjátok vissza, meg kapkodtam a telefonom után.Utána rájöttem, hogy én k*rvára leszarom, hogy megnézik-e vagy sem.Így aztán elveszik, akkor elveszik, nem érdekel.Sőt, van, hogy én mondom nekik, hogy rég néztétek meg a telefonomat, odaadom ha kell.Azóta nem érdekli őket.


Szóval ha nagy ívben leszarod, akkor nem fognak ezzel foglalkozni.Ha például mondja a csaj, hogy elmondja a tanárnak, vagy esetleg ezzel fenyeget, akkor mond neki, hogy: "Kérdezd már meg, hogy érdekel-e?"

2012. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszii a választ!
2012. szept. 25. 19:41
 3/8 anonim válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem.
2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. szept. 25. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsővel értek abszolút egyet!! Amúgy teljesen meg tudlak érteni Téged, kedves kérdező.. én is voltam hasonló helyzetben, csak én nem írtam ki magamból. Én attól féltem, hogy a tetteimből jönnek rá. De rájöttem időközben, hogy le kell sz*rni nagyívben, hogy ki mit gondol, főleg ha csak piszkálnak emiatt.

Engem pl. anno általános iskolában "bántottak" állandóan, piszkáltak, gúnyneveket adtak..... és egy idő után, amikor nem figyeltem oda rájuk, látták hogy nem hat meg a dolog, akkor abbahagyták. Szóval szerintem sem kellene foglalkoznod vele, bár tudom, hogy nehéz így állni a dolgokhoz. De tényleg, ha látják rajtad, hogy nem érdekel, nem foglalkozol velük, akkor nem lesz olyan nagy "szám" számukra, és békén hagynak!

Sok sikert!!! ;)

2012. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 2. válaszoló!

Megkérdeztem az egyik megbízható barátnőmet,mikor fog lekopni rólam ez a sugdolózás..

Mert mindig kérdezik tőlem (akik elolvasták,de nem mondják el nekem) kibe vagy szerelmes? Ki a kedvenc tanárod? Xy?(az aki apakomplexus) És tudják,hogy az,de inkább letagadom,szerencsére még nem látom a tanáromon,hogy megtudott valamit/lemaradt valamiről. Ahogy az első írta így én is gondolom,mert elképzeltem a pletykafészek volt barátnőmet aki elolvasta a naplómat,hogy kiáll a tanár elé és, Y bácsi,az X szerelmes magába.. Ez egy kicsit meg is nyugtatott. Mind a két válaszolónak természetesen zöld pipát adtam.

2012. szept. 26. 15:40
 7/8 anonim válasza:

1.

Rozika? Kikérem magamnak!

2020. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Kicsit későn kérdezem meg. De mi lett végül?
2021. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!