Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A fizika tanárom rám mozdult....

A fizika tanárom rám mozdult. És ez nem az első alkalom. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Idén jött a suliba; már a tanév kezdetén terjengtek róla olyan pletykák, hogy pedofil.. Nem hittem el. Aztán figyelni kezdtem. 2 hete tanított még csak, és egy este bejelölt facebookon. Rám írt, és "tanárosan laza" stílusban osztotta nekem a gondolatait.. Aztán kommentelgetett, suliban megállított szünetekben, a karomhoz ért, mellém ült, órán dolgozat alatt rám kacsintott... Facebookon elhívott kávézni... 36 éves. Én 16 éves lány vagyok. A szalagavató bálon felkért táncolni és végig szorosan ölelte a derekam... Azóta rosszul vagyok. Fizikából csak 5-öseim vannak, holott tavaly hármas voltam és egy perccel sem tanulok többet... A legjobb barátnőmnek elmeséltem, nagyon kiakadt és szerinte el kellene mondanom a szüleimnek és fel kéne jelenteni a tanárt. Mit tegyek?!

2013. febr. 20. 16:20
 1/3 anonim válasza:
76%
addig amig nem valik komolyabba addig hagyd! legalabb jok lesznek a jegyeid fizikabol
2013. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod bebizonyítani a vádakat, akkor nagyon kicseszhetsz magaddal! Mert tudd, ebből komoly rendőrségi ügy lesz, ha csak 1 tanárnak is szólsz róla.

Inkább beszéld meg a szüleiddel, majd ők eldöntik mit tegyetek!

2013. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:
100%

Lehet első körben az osztályfőnökkel kellene beszélned, de azzal a feltétellel, hogy egyelőre köztetek maradjon a dolog, nem akarod hivatalos útra terelni a dolgot, de esetleg ha úgy van, beszélhetne a fizikatanároddal.


Persze ennek lehet olyan következménye, hogy a fizikatanárod elkezd szívatni. Ilyen esetben akár lehet hivatalos útra is terelni a dolgot.


A másik megoldás az is lehet, hogy magával a fizikatanároddal beszélsz, hogy amit csinál, az téged zavar, valamint túllép ezzel a tanár-diák viszony elfogadott normáin.

2013. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!