Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítsek a mellettem ülő...

Segítsek a mellettem ülő osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
A mellettem ülő padtársamat folyton szekálják olyan szinte ,hogy már hogyha nekem mondanák ugyanazokat már rág visszaszóltam volna vagy nekik mentem volna már.Valamiért nem tudok kiállni mellette?Szerintetek félek kiállni mellette?Vagy esetleg félek a többiekkel szemben?

2013. márc. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jólesne neki :)
2013. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
szerintem is jól esne neki,védd meg!gondolj bele hogy neki milyen rossz.állj fel és mondd meg a többi gy*kérnek hogy miért bántják!!Én régen kiálltam magamért és le is szálltak rólam.Szóval,ez egy nemes gesztus lenne ;)
2013. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bela969669 válasza:
100%
Az hogy kiálsz melette a te döntésed, az hogy félsz-e azt te érzed. Ez az egész rajtad múlik, de biztos sokat jelentene neki. Pláne ha nem csak padtársként és saját érdekeidet nézvén tennéd hanem igazán törődnél vele beszélgetnél vele.
2013. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. márc. 5. 07:36
 5/5 anonim válasza:
állj mellé legyél a barátja és bátorítsd ...
2013. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!