Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy fiú folyton beszólogat...

Egy fiú folyton beszólogat nekem, és ezt a haverjai is csinálják. Először nem igazán vettem komolyan, de már marhára idegesít. Mit mondjak nekik vissza, vagy hogyan állíthatnám őket le?

Figyelt kérdés
Folyton kritizálják mindenemet..: Néha hogy milyen ruhát veszek fel, néha pedig, hogy "milyen csúnyán szedtem ki a szemöldökömet.." Szerintem olyan 5 éves szinten lehetnek, és már nagyon idegesítőek!! Mondjátok már meg kérlek hogy mit tegyek, mert így már nem bírok iskolába járni, és már gondolkodom azon is hogy másik suliba megyek. Ez nekik csak vicc, de nőljenek már fel, mert nekem rosszul esik..:/ előre is köszönöm mindenkinek :)

2013. márc. 18. 17:53
 1/7 anonim válasza:
Mond azt nekik hogy te sem vagy szebb. Vagy Pont te mondod? Na ne röhögtess.. Vagy például a szemöldökös esetre. Mit értesz te ehhez? Ha semmit akkor ne nézd. és ide még egy vigyort is tehetsz:D itt jó beszólásokat találsz:D [link]
2013. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen, mielőtt még azt mondanátok hogy ezek semmi beoltások, akkor ne mondjátok, mert ezek csak példák:D Akkor mondok egy másikat, ami már nagyon szarul esett: Egyszer valamelyik órán a jövőnkről tanultunk, kérdezték hogy ki-mit akar majd dolgozni, ha nagy lesz. Az én "kedves" osztálytársaim egyből válaszolták, hogy én egy ribanc leszek .
2013. márc. 18. 18:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D :)
2013. márc. 18. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond azt nekik, hogy ez egy gyenge próbálkozás volt, próbálkozz újra.Vagy mond nekik, hogy basztassanak valamivel és ha direkt kéred, akkor ők azért sem fognak piszkálni.Próbáld ki:)
2013. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha van nagyobb termetű, kigyúrt ismerősöd, kérd meg, hogy beszélgessen el velük egy picit.
2013. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%
Ez az, nincs lovagod? Vagy/meg barátaid? Ez baj lenne....
2013. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért minden kérdés 2013-as???
2021. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!