Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szeretitek a Gimnáziumot?...

Ti szeretitek a Gimnáziumot? Osztályközösség? Meg úgy összességben szeretitek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha úgy vesszük mi is gimis osztály voltunk.


Szakközépiskolának voltunk titulálva de érettségi után senki se marad itt. /4+2 a mi szakunk/


Viszont jó volt. Ált.isibe senkinek se volt jó tanuló. Itt viszont nagyon jó volt az átlagunk. 9.-be az osztályátlaga benne volt a legjobb 6 osztály átlagában. /ami 9. be nagyon ritka volt/ 10-ben 3. legjobb volt, 11.-ben 2. 12.-ben meg a legjobb. Az évfolyamon a többi osztályt legalább 1 egész jeggyel pipáltuk.


Bár mondjuk mi amolyan jobb képeségű osztálynak voltunk titulálva. /mi nálunk úgy volt összerakva, hogy minden iskolatípusban egy jobb és egy rosszabb képeségű osztály volt/


Közösségi munkáért 12. évvégén az osztály külön díjat kapott mert a 4 év alatt nagyon sokat tettnk a suliért.


Összeségében jó volt az osztály. Nagyon összetartóak voltunk és okosak. /és zajosak/


A sulit összeségében szerettem. Suli szinte jó volt a közösség. Bár mi eléggé zárt közösség voltunk hiába csináltunk sok mindent mert kevés olyan volt szünetekben velünk aki nem osztálytárs.


Viszont így a tanárok is megállapították, hogy a diákok is próbálnak segíteni egymásnak. /--> egyes osztály + közösségben eléggé családias kör alakult ki/


Én nem akartam 8.-ba ide jönni. De szerintem jó volt, hogy idejárhattam.

Régen is nagyon jó volt a suli közösségileg. A régi diákok közt nem hallotam volna olyanról aki nem nagyon szeretett volna idejárni. Úgy gondolom, hogy ezt most is ellehet mondani.

Jó persze akik odajárnak mindenki szabadulni akar már. Én is szabadulni akartam, de utólag visszagondolva szuper 4 év volt.

2013. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok tizenegyedikes.

Kilencedikben nagyon szerettem. Emlékszem szeptemberben beteg voltam és nagyon szomorú voltam, mert nem tudtam menni. Szeptemberben nem nagyon mertem szólni senkihez, de aztán egy hónapon belül barátokra találtam. Nulladikas voltam, ami azt jelentette hat 6+2 infóórám volt, meg 15 angol, szóval semmit nem kellett tanulnom. :D Az osztálytársaimmal folyton a helyi parkba jártunk minden délután, ott voltunk akár délután 4-5-ig is. A kilencedik volt életem legszebb éve, mert sok új embert ismertem meg. A tanárok is kedvesek voltak, főleg az angol nyelvtan tanárnő.


Tizedikben folytatódott ez a nagy barátság, mindenkivel jóban voltam az osztályban, suliból is sok emberrel. Összevesztem egy tanárommal. Aztán egyre-egyre "populárisabb" lettem. Elkezdtem nem tanulni, meg lógni. Aztán ilyen tavasz körül elterjedt rólam egy elég durva pletyka, amit inkább le sem írok, de a fele nem igaz. elég sok ember megutált, vagyis eltávolodtunk egymástól. Elkezdtem a fiúkkal barátkozni, de hosszú távon velük sem jöttem ki annyira, ezért lett egy jó barátnőm.


Tizenegyedik elején a barátnőmmel eltávolodtunk egymától, elment 2 lány, akiket bírtam nagyon és jött 3 új, akiket nem kedvelek annyira. Egész évben csak bejártam, mert muszáj volt, azzal a bizonyos tanárral mégjobban összevesztem, az emberek eltávolodtak tőlem, csak egy fiú barátom maradt...


Szóval Tizedik kb feléig nagyon jó volt, aztán azóta meg elég unalmas... Na bocs, hogy hosszú lett

2013. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

:D

2013. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok és éppen ma bukott ki igazán, hogy mennyire sz*r... és néhányan mennyire elrontják az egészet. 31 lány = rémálom. És még két év....
2013. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szerettem az általános iskolát. Nagyon össze voltunk kovácsolódva, a legösszetartóbb osztály voltunk az egész iskolában. 2. évemet töltöm gimisként, és olyan osztályba kerültem, ahol sok a lusta, "leszarok mindent" gondolkodású fiú-lány, és az osztály kétfele húz, nagyon szét vagyunk csúszva. Nekem ez a legnagyobb bánatom. Amúgy nem olyan rossz, a legtöbben kedvesek, de nekem hiányzik az az igazi, összetartó osztályközösség...
2013. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%
utáltam...meg az alapiskolát is..számomra minden év 1 level volt ahol a zombiekkal kellett harcolni az nélkül hogy én is megzombultam volna (idiótákkal voltam összezárva ahol mindenki csak pózolt,pucsitott,csücsöritett,agyatlan társaság...még ma is hányinger kerülget ha rágondolok),a tanárok is hülyék voltak,ezért mindig lógtam...szerencsére tavaly leéretségiztem és vége. Most egyetemre járok és ott valamivel normálisabbak az emberek...nem mondom h nincsenek hülyék de nem annyi.
2013. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!