Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy ültetés mindent tönkre...

Egy ültetés mindent tönkre tett? Vagy mi a hiba?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja elültették a padtársamat akivel tök jól kijöttem nevezzük A-nak. Van a legjobb barátnőm ő lesz B.

És A-nak két haverja C és D. Szóval elbetűztem mindenkit. :) B előttem ül és mellette ül C. B és C előtt pedig A ül. Szóval B mivel ő az LB eddig mindig oda mentem hozzá vagy ő jött hozzám és beszélgettünk szünetekbe, de most már folyton csak a helyén ül és A-val C-vel és D-vel beszélget. Ilyenkor szinte le se szar! Már én se megyek oda hozzá mert feleslegesnek érzem magam köztük, pedig mindannyiukkal egyenként tudok beszélgetni, de így nem! :( Most már egy másik lánnyal töltöm a szüneteket általában, de hogy lehetnék nem felesleges? Vagy valami ilyesmi. Elnézést a hosszú magyarázatért, de aki megértette, hogy mi a problémám az legyen szíves segítsen! Előre is köszönöm! :)



2013. máj. 19. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ültetés mindent tönkretett..
2013. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a megoldás:

( a/b + c/d ) / ( a/b -c/d )

= [ ( ad + bc ) / bd ] [ ( ad - bc ) / bd ]

= [ ( ad + bc ) * bd ] / [ ( ad - bc ) * bd ]

= ( ad + bc ) / ( ad - bc )


De most komolyan, miért nem beszélsz a tanároddal, hogy az ülésrend miatt megromlott a kapcsolatotok?

2013. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló egy cipőben járunk???

Másodiknak pedig köszi a képletet majd matekon használni fogom. :)

Azért nem szólok a tanárnak mert nem vagyok az a rinyálós fajta. Meg ha nekik így jó...

2013. máj. 20. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. :D csak írom, hogy az ültetés tönkretette a kapcsolatotokat, amit amúgy ne bánj, mert ha egy ilyen miatt tönkremegy, nem is voltatok igazi barátok.
2013. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja jó oké akkor egy kicsit hülyének lettem nézve. Oké csak akkor is bánt sz*rul esik.(bocs a kifejezésért)
2013. máj. 20. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet közös ülnötök kéne...
2013. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess el mindegyikkel KÜLÖN...És utalj rá h ez van így néha és menny oda beszélgetni! Mert nekik sem kell hozzád rohanni alapon :) Ha ezek után is kb ugyan ez akkor sajnálom de nem igazi barátok :/
2013. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!