Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok nekem köszönetnyilván...

Neni83 kérdése:

Tudnátok nekem köszönetnyilvánító verset vagy idézetet írni?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be egy tanfolyamot,és nagyon szeretnék a fiatal tanároknak egy bekeretezett fotót készíttetni,melyen egy köszönetnyilvánító vers vagy idézet van!

#idézet - vers
2013. máj. 25. 12:44
 1/1 anonim válasza:

A rejtek-névből (t.i. "Neni83") az sejlik számomra, hogy egy 83 éves hölgy az, aki itt segítséget kér. (Ha mégsem így volna, elnézést kérek...)

A lényeg: Én (és sztem bárki) szívesen is segítene, de mielőtt azt megtenném (megtehetné itt bárki is), tisztázandók még a következők:

1.: Mileyn tanfolyamról van szó, ha nem titok?

2.: Milyen korosztályúak a "fiatal tanárok"?

3.: Ffi vagy nő-tanárokról van-e szó, esetleg vegyes-"felvágott" a "merítés"...?

4.: Egyetlen fotóról van csak szó, vagy annyiról, ahány tanárt köszönteni szán a kérdező?

4.1.: Mi volna látható a "bekeretezett fotón" (fotókon)? A tanárok együtt vagy külön-külön, esetleg a diákok külön-külön vagy együtt?

5.: Mikorra kellene meglennie a versnek vagy idézetnek? 6.: A szöveg a fotó-készíttetés során, vagy azt követően kerülne rá a fotó(k)ra?


Ha a fenti pontokra rövidesen (e hét végéig) választ kapok, a "feladat" megoldása a rá következő hét elején (2013. június 3-tól) vállalható a részemről, és 1-2 napon belül abszolválni is tudnám azt!


Üdv: Baksai-Róka Béla

2013. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!