Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meg fog ez szűnni főiskolán,...

Meg fog ez szűnni főiskolán, koliba?

Figyelt kérdés
Idáig a 12 év alatt mindig én voltam úgymond a leggyengébb akit valamiért mindig csúfoltak vagy kiutáltak. Mindig voltak barátaim, de pl ha két ember közül választani kellet ki mellet üljenek sose én voltam az meg ilyenek. Szóval hiába voltak barátok, sok dologból kimaradtam. Megtanultam már kezelni, nyitottabb vagyok mások felé így szerintetek elkerülhető hogy a kollégiumban vagy egyetemen már nem lesz ez?
2013. máj. 29. 10:09
 1/4 anonim válasza:

hát szerintem ez iskola függő lesz...én mindig is barátságos típus, őszinte, becsületes voltam, sok barátom volt stb...

aztán a fősulin első félévben (2 másfél hónap után) úgy kicsináltak, megaláztak stb hogy már az iskola váltáson gondolkoztam....én azt hittem hogy új barátokra lelhetek majd, hisz szeretek barátkozni...de nagyon csalódtam...bár igaz, erős voltam és maradtam a suliban, a konfliktus, a nyilvános megaláztatás megszűnt, de óriásiak a klikkek...az államisok lenézik a költségeseket...a kolisok kinézik a bejárósokat...szóval nagyon durva ami nálunk megy...de szerencsére azért kemény 2 emberrel összetudtam barátkozni, de nem igazi barátok, mert azóta is voltak kisebb nézeteltérések, konfliktusok és egyik sem állt mellém, (holott nekem volt igazam, és ők is tudták) csak lapítottak csöndben...


egy szó mint száz, úgy érzem magam ebben a csoportban mintha oviban lennék...:/

2013. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
elírtam: *(kb másfél hónap után)
2013. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg felnőtt emberek közé fogsz kerülni ahol már nem dívik a másik szívatása. Persze ez tényleg iskola függő, egy olyan képzésen ahol az érettségin a felvételi tárgyakból elég egy hármas ott nem találsz túl sok tanulni vágyó értelmes embert.

Ha tényleg kedves nyitott barátságos lény vagy akkor nem lesz gondod, Szakonként lesz 50-100-200 ember évfolyamonként. Ennyi emberből csak lesz pár elfogadható arc, ha mégsem akkor: "a hiba az ön készülékében található"

2013. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tarts egy kis önvizsgálatot. miért pont téged "utált" mindenki?
2013. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!