Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szekál az osztálytársam?

Miért szekál az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Az egyik (fiú) osztálytársam egyfolytában olyanokkal cseszeget, hogy "Híd alatt fogsz lakni" meg "Még az ikeába sem vesznek majd föl" és egyfolytában olyanokat kér, hogy olvassak föl egy mondatot, hogy tudok-e olvasni meg hogy "írj egy szociális gondozónak hátha... ja várj, nem tudsz írni!".Ez engem nagyonrosszul érint és már két és fél éve (az első 'együtt töltött' év féléve óta) csinálja ezt. Mindig is jobb volt az átlagom az övénél, így nem értem az okát. Miért csinálja és mit csináljak?

15/F


2013. máj. 30. 15:17
 1/5 anonim válasza:
B*zd tüdőn és hidd el le fog álni:)
2013. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%

Valószínüleg irigyel téged mert te jobb vagy nála!

Ha oltogatni próbál szólj vissza neki valami ütőset:D

ha nem olyan kemény gyerek akkor rúgd tökön meg adj neki egy két pofont és talán abbahagyja:)

tudom hogy ezt könnyű mondani. de szedd össze a bátorságod mert ha nem teszel valamit,akkor mindíg lesznek olyanok az életedbe akik szemétkednek veled. hidd el tapasztaltam. :s

2013. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
92%

Sajnos az életben a farkastörvények uralkodnak. A gyengét kigolyózzák. Igazuk van a többieknek, akik előttem írtak. Szerintem is lekeverhetnél egy sallert ennek a bunkónak. Ha nem vagy egy nagy bunyós, akkor szedd össze a haverjaidat, és kérd meg őket, hogy legyenek a segítségedrae, amikor pofánvágod a gyereket. Ha esetleg nem lenne tökéletes a sallered, akkor majd ők befejeznék a bunyót.

A lényeg: Egyet mindenképpen oda kellene sóznod, akárhogy sikerül is. Látnia kell, hogy nem hagyod magad, és képes vagy kiállni magadért.

Ha meg ott állnak mögötted a spanok, akkor valszeg meggondolja, hogy visszaüssön-e.

Ötlet: a neten számtalan olyan oldal van, ahol mindenféle ütéseket, rugásokat mutatnak be. Legalább egyet tanulj be tökéletesre. Aztán a megfelelő pillanatban azt az egyet szépen beviszed. Ennyi elég is lesz.

2013. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, ha nem "C" osztályú állampolgár (remélem érted a kifejezést), akkor nyugodtan adj neki egy elég erős balegyenest. Vagy osztályfőnök is csinálhat valamit, de szerintem azzal nem törődik. Gondolom szülői ügyet nem csinálnál belőle.

Összefoglalva: rúgd meg egy bizonyos érzékeny pontján. Az megteszi majd a hatását. Azért pár haverod legyen melletted tanúnak...és segítségnek...

2013. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, inkább a szóban visszaszólást alkalmazom, mert bár nem C típusú, mégis erősebb pár fokkal (4 év versenyszerűen úszik) és szerintem még hármunknak se lenne sok esélyünk :/

De nagyon köszönöm (megy a zöld)

2013. máj. 31. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!