Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért közösítik ki azt, aki...

Miért közösítik ki azt, aki próbál jól tanulni?

Figyelt kérdés
Osztályelső vagyok, és állandóan különcködnek velem, pedig nem ártok senkinek. Másik osztályban az osztályelsőnek rengeteg barátja van, csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Hiába próbálkozom, mindig leráznak.

2013. jún. 1. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
én is jó tanuló vagyok, de mellette több éve boxolok is, helyes vagyok és stb:D nem vagyok egoista, ez az igazság, lehet neked nem így jött be a dolog...
2013. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehetséges, hogy a kiközösítésed nem az osztályelsòsèg rovására írható? Hanem attól függetlenül utálnak :D
2013. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fanfan ***** válasza:
Te biztos kicsit más esetleg különlegesebb vagy mint ők.Ne foglalkozz velük keress barátoka táborokban vagy olyan helyeken ami nem az iskolában van.Az osztálytársaid biztos irigyek rád.
2013. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szoktál segíteni az osztálytársaidnak?

Én voltam a legjobb matekos, és csoportbontás volt matematikából. rendszerint mi írtunk előbb dolgozatot. Az én dolgozataim 100%-oasak voltak, amit miután kikaptunk, megmutattam a többieknek, akik tudták, hogy milyen feladatokra számíthatnak. Akinek kellett, annak elmagyaráztam. Tulajdonképpen szerettek is ezért.

2013. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, segíteni szoktam, de házi feladatot sosem adok
2013. jún. 1. 20:24
 6/14 anonim ***** válasza:
általános iskolás vagy? mert ott sajnos gyakoribb (én is megkaptam sokszor a stréber jelzőt anno, csak mert ötöseim voltak) ez a fajta cs.sztetés, gimiben jobb szokott lenni, ott már azért jóval kevesebb az, aki csak azért ítél el valakit, mert jól tanul. arra viszont figyelj, hogy ne legyél erőszakos. ha nincs így, ne vedd magadra, viszont nekem van egy osztálytársam, aki nem bír ki egy tanórát sem hogy ne okoskodjon folyamatosan (tényleg a szó szoros értelmében okoskodik, kijavítja a tanárt, szükségtelen "érdekes" infókkal bombáz), és hiába tartom magam alapvetően toleránsnak, néha már én is a hajamat tépem tőle. de ha veled ez nincs így, akkor semmi gond nincs veled, ezek változnak, inkább legyél jó tanuló, ne állj be a birkák közé..:)17/L
2013. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, még általánosban vagyok, viszont nem szoktam okoskodni, ahhoz nincs elég önbizalmam.
2013. jún. 1. 21:03
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor higgy nekem, gimiben jobb lesz:) kitartást! előző voltam
2013. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azért, mert manapság az a menő a gyerekek körében, ha valaki hülye.. ezzel nem lehet mit tenni én is azt mondom, amit a többiek, később jobb lesz.. én pl. szakmán a legjobb tanulók közé tartoztam és mégsem nézett le senki, nagyon sok barátom volt.. ez az idióta szokás csak általánosban és néhány gyűjtő szakiskolában divat
2013. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hogyha még 5-es(vagy fiatalabb) vagy, akkor menj el jövőre 6 osztályos gimibe....
2013. jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!