Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam szerelm...

Szörcsike kérdése:

Az egyik osztálytársam szerelmes belém és én ezt még csak most tudtameg de én nem érzek iránta semmit mert más tetszik és még a pádtársam is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Régebben úgy #tekintettem rá #mint egy barát #de mostmár nem tudom #miért nem tudok rá barátként tekinteni! Bárcsak #meg!
2013. jún. 1. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy pofonegyszerű megoldás. Ha nem tetszik, ne tegyél semmit. Viselkedj vele úgy, mint eddig, és kész.
2013. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ö az eddig oké csak tudja h én ezt tudom szval.....hát nem is tudom
2013. jún. 4. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
figyi szerintem te direht produkálod magad hogy rád figyeljen tudom irtad hogy neked más tetszik de azért nem lennél szerintem akkor se szomorú ha az egész világnak tetszenél bár ez sose lesz így
2017. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!