Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudtok egy türelmes hozzá...

Tudtok egy türelmes hozzá értő matek tanárt, esetleg Speciálistát, ajánlani akivel mennék is valamire?

Figyelt kérdés

Tanácsotokat is szeretnék kérni Sürgős segítség Kellene!!!

A Jövőm , Az Életem függ ezen :(

Még közép suliba járok köszönet annak hogy nem értek a matekhoz meg persze magamnak is, már harmadszorra bukok meg és nem tudom mihez kezdjek SNI-s vagyok azaz (sajátos nevelési igényű ) és én vagyok az egyik leggyengébb az osztályból (és matekból)

gyenge iskolába járok Kolping Katolikus Szak Iskolába-ahol ezt a 2013-as (SZAKÁCS ) tanévet is elbuktam és már nem indul újabb 10. osztály így elkerülhetetlen hogy az elejéről kezdjem az 1. osztályt

Az élet csúnyán el bánt velem hála az óvodában is vissza tartottak 2 évet ,általánosban 1-évet,és közép suliban.

Ez lesz a második buktám ,valójában 7.osztály óta nem volt olyan évem amikor nem buktam volna meg matekból így mindig pótvizsgán sikerült átcsúsznom.

A szakmai azaz (pálya orientációs tárgyak(Szakmai*) meg öt tantárgyat foglalnak magukba


Sz.Számítás

Sz.Gazdasági

Sz.Német

Sz.Kommunikáció

Sz.Gyakorlat


2013. jún. 7. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor neked most matektanárra van szükséged?
2013. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj másik iskolába,ahol nem számít a matek.Menj el diszkalkuliás papírt íratni,ezzel mentenek fel matekból!Szerintem ugorj még el egy pszichológushoz is,mond el,hogy elvette az önbizalmad az iskola,de azért szeretnéd valamire vinni az életben.Aztán kérdezd meg,hogy most mit tegyél,hogyan lehetne építeni az önbizalmad.És hidd el,segítenek.
2013. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!