Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A barátnőmet (15) folyton...

A barátnőmet (15) folyton szekálják a suliban 2 ribanc, akik felhúzzák ellene a többieket is, kiközösitik őt. Hogy tudnák neki segiteni?

Figyelt kérdés

Születése óta ismerem őt mert az anyja és a nővérem barátnők voltak még alapiskolán és pár méterre lakunk csak egymástól.Én most 19 vagyok,ő 15,olyan mintha a hugom lenne.

Régebben az 1-4en is folyton csesztették őt,megverték,sokat sirt,az anyjának is volt h be kellett menni az iskolába. Aztán én próbáltam 1 kis önbizalmat önteni bele,mert hogy engem is mindig kiközösitettek,sohasem tudtam beilleszkedni. Egy ideig sikerült is kicsit megnövelni az önbizalmát,vissza mert végre szólni a többieknek,aztán iskolát váltott és mostanában megint kezdenek eldurvulni a dolgok. Az a baj h látják rajta hogy fél tőlük,nem mer nekik visszaszólni,pedig sztm csak annyi kellene hogy nyissa ki száját és jó csúnyán szóljon vissza nekik,ha már utálják őt legyen rá okuk is. De ő fél,pedig az anyja is mellette áll,és lassan kimarad 9.ből... Nem értem mi a bajuk vele,átlagos csaj,nem csúnya,nem öltözik izléstelenül,vékony,magas,jól tanul és még csak nem is visszahúzódó,elszokott menni osztálykirándulásokra is. Valószinüleg irigyek rá. Igy volt ez velem is. 6 éves korom óta szemetek voltak hozzám,de én kimertem nyitni a számat...talán azért meg megeződtem,talán azért mert alapból olyan voltam akinek be nem áll a szája,nemtudom. Engem már csak azért is kiközösitettek mert NEM tájszólásal beszéltem mint a többiek,nem nyaltam a seggét a tanitonéni kedvenckéjének,mindig is volt saját véleményem. Nagyon utáltak engem érte,ezért sokszor be se jártam suliba mert hányingerem volt tőlük. Amikor már besokaltam valakinek a beszólásaiból akkor rendesen leorditottam,bután,igazi utcanevelte parasztgyerek stilusban...aztán csak néztek hogy milyen buta vagyok,de kussoltak mert féltek a buta pofámtól....sztm ez hiányzik a barátnőm ellenségeinek,hogy valaki rendesen leorditsa a fejüket. Buta embernek csak bután lehet válaszolni. Parasztlandia közepén igy megy ez. Mivel győzzem meg a barátnőmet hogy ne féljen ezektől az utolsó csurgóspics@jú ribancoktól? Úgysem verhetik meg,tudják ők azt h 2es magaviseletet is kaphatnak miatta,annyira azért ők sem bátrak.



2013. jún. 7. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány és nem is szekáltak, de a 2-es magaviselet őket visszatartja? Akkor tényleg nagyon buták lehetnek, az ég világon sehol senkit nem érdekel, milyen volt az ember magatartása iskolában. Meg kéne tanítani ököllel bunyózni a barátnődet, egy-két ilyen nagypofájút megcsap, máris barátságosabban viszonyulnának hozzá. Na és ha kettes lesz év végén a magaviselete? Ha kap egy intőt? Esetleg egy igazgatóit? A kutyát nem érdekli, de a renoméját nagyban növelné.
2013. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%
Öld meg a 2 ribancot de az is elég ha kivágod a szemüket vagy a nyelvüket
2013. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz hogy en fiu vagyok de nekem is volt ilyen problemam. Sok baratom van, de a visszahuzodo, csendes fiu voltam, amolyan jofej akinek senkivel sem volt baja. De jottek masik iskolakbol par nagykepu bunko akik ramszaltak mert eleinte hagytam magam. De aztan egy szunetben amikor kotoszkottek elkezdtem emberi hangon beszelni veluk. oket idegesitette h okosabb erveket hozok fel ezert megprobaltak megverni ( karateztam regebben ) fogassal foldrekenyszeritettem majd megalaztam h kicsit sirt is.
2013. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni. Akkor talán komolyan vesznek.
2019. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3# egy animéből idéz de most nem ugrik be a címe
2023. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!