Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Járnál osztálytárssal? Ha...

Járnál osztálytárssal? Ha igen, miért járnál, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszene és én is neki,persze hogy járnék vele.Egy osztályba járók nap mint nap taliznak,elég jól kiismerik egymást,tudni lehet kinek mi a gyengéje,erôssége,mi az ami tetszik neki,amit szeret stb.....Nos ezért ismerném jobban,mint bármelyik más valakit és ezért is járnék vele.
2013. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Van barátnőm, ettől függetlenül válaszolok.

Járnék, mert:

-állandóan vele lehetnék,

-ülhetnék mellette


Nem járnék, mert:

-egy idő után unalmas lenne,

-nem figyelnék órán,

-könnyebben kavarhatnának az emberek

-lehet, hogy rosszul érezné magát, ha esetleg okosabb, vagy butább lennék nála

2013. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem előnyös. Mivel folyton vele kéne lenned, a barátaidat kénytelen lennél elhanyagolni, akik ez miatt kiutálnának, neked eleged lenne ebből, plusz rá is unnál a párodra, mivel nap mint nap vele vagy, és a szünetekben is. Ha nem így tennél, akkor megharagudna rád, hogy miért nem mész oda hozzá stb. Szerintem nem jó osztályban járni.
2013. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

épn régen jártam iskolába, de nem jártam volna. mindig ott van, látja, hogy leégek mondjuk egy felelésnél.


na és ha szakítunk, akkor is el kell viselni, hogy minden nap ott van..

2013. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (tapasztalat)
2013. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jártam. addig jó, amíg tart, csak tényleg hamar rá lehet unni. a barátaitok egyszer csak már rátok sem néznek, meg egyként kezelnek titeket, ha meg vége akkor meg jön az, hogy nem tudod kikerülni, és ha tudjátok felnőtt módra kezelni, akkor is kínos tud lenni (főleg, ha egy osztálybulin kicsit spiccesen megint kavartok) 18/L
2013. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még várom a válaszokat! köszönöm az eddigieket, az összesnek ment a zöld pacsi.:)
2013. jún. 10. 20:04
 8/8 anonim válasza:

Az egy dolog, hogy mindennap látjátok egymást, de miután szakítotok elég gáz...

ettől függetlenül igen, mert valószínű, jobban ismerem, korábban barátok lehettünk, és a lecke is ugyanaz, lehet együtt tanulni, stb...:)

2013. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!