Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most ez normális? Ti mit...

Most ez normális? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy csaj osztálytársam és a legjobb haverom meg persze én.A lényeg annyi,hogy ez a csaj kitalálta,hogy szerelmes vagyok egy lányba (igen az voltam) mivel tök jól megvoltunk néha odajött hozzám vagy én hozzá beszélgettünk stb.(ez semmi a következőkhöz) és ez a bizonyos osztálytársné ezzel keserítette az életemet,mindíg felhozta ezt a témát,és hajthatatlan volt az igazság felé.

Eltelt azóta egy év ez idő alatt az osztálytárs csaj szerelmes lett a haveromba,bár ezt próbálja titokban tartani,de elég egyértelmű a dolog. (a barátom közömbös a lánnyal szemben) Simogatja,állandóan a társaságát keresi,mindig próbál beszélgetést kezdeményezni és egyéb idegesítő dolgok. Semmi gond,hát had legyen szerelmes,de még mindig előszokta venni ezt a régi témát róllam és a másik lányról. Volt,hogy egyszer visszavágtam sok ember előtt neki és megemlítettem ,az észrevételeimet,ekkor hihetetlen módon kiakadt, erre előjöttek belöllem a régi emlékek,hogy mennyire tudott ez engem is idegesíteni és néha megemlítem a dolgot,ha próbál rámászni a barátomra,persze tagadja a dolgot és mindíg kiakad. Mostanában eléggé öszetört és állandóan beszólogat,minden tettemben a rosszat találja meg. Most ezt hogy kezeljem ? Ti mit gondoltok erről ? Remélem érthető az egész :D



2013. jún. 9. 20:11
 1/6 anonim válasza:
hibáztál, amikor sok ember előtt elszóltad magad, de te is tudod hogy ez rossz érzés, nekem ilyenkor jól esne ha láthatóan észrevennéd a hibádat és őszintén bocsánatot kérnél...sokat számít, hidd el
2013. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Érthető :)

Szörnyen idegesítő lehet... Elég gyerekesnek tűnik ez szemet szemért hozzáállás, de valószínűleg én is ezt csinálnám.

Mindazonáltal szerintem feleslegesen csináljátok ezt... És hülyével nem érdemes veszekedni :)

2013. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Miért kell a csajt védeni?!?!?!
2013. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én biztos nem kérek bocsánatot.Felesleges ahogy ismerem semmit nem számítana.
2013. jún. 9. 20:48
 5/6 A kérdező kommentje:
próbáltam rendes lenni vele,de hiába volt az egész
2013. jún. 9. 20:50
 6/6 anonim válasza:
persze, ha ilyennek ismered a lányt, ne kérj bocsánatot, vannak akikért nem éri meg emésztened magad...akkor meg hagyd a fenébe
2013. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!