Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy javítsak matekból?

Hogy javítsak matekból?

Figyelt kérdés

Matekból 4-es nek kell lennem, mert akkor nyáron csak a szobámban dekkolhatok és sehova nem mehetek. Én most minden órára készítettem szorgalmit és egy kis előadást is csináltam. Most 3.6-ra állok. Onnan már meg kell adni a 4est? A másik meg a tanárom a sok munkámra ezt mondta: Nem kértem, hogy csináld meg ezeket! Ezt én nem értékelem!!! :O

Kértem, hogy adjon szorgalmit de nem adott. Full ideg vagyok mert már mindent megtettem. Ja és még egy infó: félévkor 4es voltam



2013. jún. 11. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha látja, hogy mennyire erőlködsz, van esély, hogy megadja. amúgy ilyen értékelési-szabály nincs. a napokban volt egy kérdés, hogy megteheti-e a tanár, hogy 2,5-re buktat. de van esély, hogy meg lesz a 4-esed, de senki sem garantálja.
2013. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, akkor am azt gondolom nem lehet, h újra írnád azokat a dogákat, amik nem lettek elég jók..:S mondjuk olyan anyagrészből amit tutira tudsz, de vmiért 4-est írtál belőle, és akkor megpróbálnál 5-ösre menni, és akkor az felhúzná valamelyik 3-ast 4-esre; viszont nálunk pl olyan tanár volt, h ha a javító adott esetben rosszabb lett, akkor is azt írta be
2013. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan szabály, hogy akármilyen átlagra KELL valamilyen jegyet adni.


Alkalmasint beszélj az osztályfőnököddel, ha normális, ő tudhat segíteni (beszél a matektanárral). (Vagy menjenek be a matektanárhoz a szüleid, de ez nem tűnik túl szerencsés megoldásnak, tekintve, hogy abból, amit leírsz, nem tűnnek segítőkésznek és megértőnek.)

2013. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó ötlet, amit az előző (#1 és #2) mondott. :)
2013. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg a tanárnak,hogy szeretnél megírni egy dolgozatot,mert jó lenne javítani.Csak tudod ezt már előbb kellett volna nem az utolsó napokban...
2013. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy nem mehetsz sehova?
2013. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jófejek a szüleid. Egy tisztességes tanár 3,6-ra nem ad hármast, esetleg engedi, hogy javíts, de inkább megadja a négyest.
2013. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jéé, mennyi 77%-os!:D Tegnap asszem még az a 76%-os is 77 volt, én az első kettő vagyok, csak jelezném, hogy nem mind ugyanaz
2013. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
megbeszéltem a szüleimmel, hogy ha 3ast is kapok mindenhova mehetek mert én megpróbáltam... igaz nem az utolsó pillanatba kellett volna de megpróbáltam javítani
2013. jún. 13. 13:32
 10/12 anonim válasza:
3asra álltam és a matektanárom a ballagás előtt, virágszedéskor megmondta hogy dehogy adta meg a 4est több tzm is 3as lett. és mégis megadta :)
2013. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!