Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem hívtak...

Mit csináljak ha nem hívtak meg az osztálytalálkozóra, nem vagyok elég elit?

Figyelt kérdés

Nem mutatok jól az érettségimmel a sok egyetemet végzett gyerek között, nem vagyok való a csoportképre, vagy egyszerűen nem érek fel hozzájuk?

Lehet utálnak? Lehet én vagyok a beszédtéma, miközbe én elfordulok. Én vagyok a lenézendő ember, úgy fest.


Az egyik szervezőre ráírtam facebookon, arra azt írta, hogy ez zártkörű rendezvény lesz. Közbe szinte az egész osztályt elhívták, csak engem nem. Mintha csak nem léteznék vagy meghaltam volna.


2013. jún. 12. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el.
2013. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt nem értem, hogy ha nem hívtak meg, minek írtál rá a szervezőre? Nem volt elég egyértelmű? Valamiért nem akarnak ott látni, nem kedvelnek, vagy nem tudom.

Mégis hogy érted, hogy mit csinálj? Semmit. Úgy látszik, ők nem a te társaságod. Ennyi.

2013. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Írj kedves stílusban az egyik volt o.társadnak hogy "bocsi nem találom a csoportban8vagy mittudomén hol) hogy mikor lesz esetleg elmondanád? " vagy ilyesmi. És elmész beleröhögsz a képükbe a szervezőnek meg mondod hogy dugd fel a zárt körödet....
2013. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Megértem, 25 évesen még mindig a falumba lakok, ők meg igazi menő, jó arc világfiak, akiknek max a csicskája lehettek.
2013. jún. 12. 18:13
 5/22 A kérdező kommentje:
Övék a világ, ők a jóarcok. Egészségesek, nem depisek, mindent megkapnak, amiért kinyújtják a kezüket. Én hozzájuk képest egy pária vagyok, egy alsóbbrendű kaszt tagja.
2013. jún. 12. 18:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért nem hívtak, mert sokat nyavajogsz.
2013. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De semmi rosszat nem tettem nekik. De a jobbágy nem múlathat együtt az úrral.

Kell lenni menőknek és csicskáknak, így müködik a rendszer. De olyan rosszul esik, hogy míg ők együtt buliznak, én péntek este egyedül heverhettek az ágyamban.

2013. jún. 12. 18:22
 8/22 reptoid ***** válasza:
100%
Na ha így gondolkodsz, akkor sanszos, hogy ezért nem szeretnek...
2013. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De ők a régi osztálytársaim, a vicc, hogy régen még a suliba jóban voltunk, utána megszakadt velük a kapcsolatom, és pár évvel később tudtam meg, hogy nem hívnak meg engem a bulira. Számkivetettnek érzem magam.
2013. jún. 12. 18:24
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha annyira mások mint te, miért siránkozol, hogy nem hívtak? Keress magadhoz illő társaságot, ne csak siránkozz, legyél te is sikeres. Tanul, dolgozz, tégy meg mindent a sikerért. A siránkozásod, meg az önsajnálatod borzasztó!
2013. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!