Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanaros kerdes? Valaki . i

Tanaros kerdes? Valaki . i

Figyelt kérdés

a tanarommal rengeteget hulyeskedtunk regebben. nagyon Jo Volt a kapcsolatunk, sokat beszelgettunk, segitettunk egymanak, kolcsonos Volt a bizalom. de kb. 2 honapja bunkozik velem, flegmaskodik, hozzam se szol, csak ugy van. a szulinapomra( meg regebben Volt, tavaly, kaptam tole 1 szal rozsat is, amiz az osztalyban hagyott. en meg reggel bemetem, meglattam, es nagyon megotultem hogy gondolt ram valaki

kesobb derult ki, hogy tole kaptam. a szulinapjara en is adtan valamit neki, gondoltam ha mar o is adott... eltekintettem a "hangulatvaltozasairol". ugyan azt csintam mint o. az asztalan hagytam, csak odairtam meg 1 kis cetlire hogy boldog szulinapot (xy..-tol). tudlm hogy tudja h tolem kapta, az irasomat felismeri. de nen mondott semit. meg sem koszonte. egesz nap nem is lattal joforman. mintha direkt kerult volna. rosst esett nagyon. szerintetek haragszik ram? bar rakerdeztem (inkabb ordibaltam xd de ez balunk megszokott) hogy mi baja van velem, de o azt mondta h semmi, es kinevetett. ami nem volt megszkott.


bocsi hogy 1 kicsit hosszura sikeredett. a kerdesem az lenne, hogy szerintetek mi a franc baja van velem? mar megol az ideg... elore is koszi, ss a hulye valaszktol kimeljetek legyszives.



2013. jún. 16. 00:02
 1/10 A kérdező kommentje:
a helyezirasi hibakert bocsi, csak gyorsan irtam teloro :)
2013. jún. 16. 00:07
 2/10 anonim válasza:
12%
A helyesírási hibák. Rózsa helyett inkább egy helyesírási szótárt kaptál volna.
2013. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
gyorsan irtam telorol.....
2013. jún. 16. 00:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pedagógusnak távolságot kell tartania a diákjával. Lehet, hogy úgy érezte, kezdtek túl közel kerülni, és ezért viselkedik így, hogy tartsa a távolságot.
2013. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az utolsóval tudnék egyetérteni
2013. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért a hülyéskedésért őt ki is rúghatják. Nyilván nem akarja, hogy félreértsd, azt pedig végképp nem, hogy MÁSOK is félreértsék.

Tanár-diák kapcsolat mindig is hivatalos fog maradni, amíg az adott intézménybe jársz. Amint nem tanulsz ott, lazulhatnak a dolgok.

2013. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
aha, szép mese volt, köszi
2013. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen neműek vagytok?:)
2013. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Asszem rájöttem, a kérdező lány, tanára férfi? Mert akkor am tényleg az lehet, amit a #4-es leírt
2013. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat!!
2013. jún. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!