Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem miért bántanak?

Engem miért bántanak?

Figyelt kérdés
2 éve járok egy suliba, van 20 osztálytársam, eddig azt hittem normális a kapcsolatunk. De rájöttem, hogy nem. Ki nem állhatnak egyesek. Kövér vagyok, csendes, nem társasági ember. Mindig sutymorognak a hátam mögött, hogy mekkora a karom, a vádlim, mekkora zsírdisznó vagyok. Van még egy osztálytársam, aki tőlem kövérebb kicsit, őt mindenki nagyon kedveli, nem csúfolják, stb. Ő beszédes. De én semmi rosszat nem tettem nekik, hogy ezt csináljak. Most a kövérségem miatt, vagy a csendességem miatt van ez?
2013. jún. 19. 18:54
 1/9 anonim válasza:
próbálj meg valahogy beilleszkedni!:) mások felé nyitni nem könnyű,de ha ők sem teszik meg akkor sajnos neked kell
2013. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A különcséged miatt van.
2013. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én biztos megkérdezném hogy mégis mi a franc bajuk van. Igaz kell hozzá mersz, de tényleg nem hagyhatod hogy céltábla legyél. Ha így a sarkadra állsz, még az is lehet hogy meghozza neked a népszerűséget, amiért vagy olyan bátor,hogy odamész eléjük és nyíltan megkérdezed. Mellesleg most itt a nyári szünet úgyhogy ha a jövőévet nem akarod ilyen hangulatban eltölteni, kezdj el adni magadra kicsit, lesz rá két hónapod hogy összeszedd magad. Félre ne érts ezzel nem bántani akarlak, tudom mennyi munka van abban ha valaki le akar fogyni, nem könnyű. De biztos jót tenne neked, több önbizalmat adna. Nem kell "zsírdisznóként" leélned az életed, ez csak a jelenlegi állapot. A csendességed miatt nem bántanak, az csak a te helyzeted nehezíti a beilleszkedéshez. Ha te nem tudsz nyitni mások felé, kapj az alkalmon ha más megpróbál feléd.
2013. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Is-is, amúgy meg fogyj le és sportolj!

Az egészségednek se tesz jót a túlsúly!

2013. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége basztatja a másikat, ez a szomorú tény. Keresd a kevés normális, rendes embert. A másik ducihoz érdekük fűződik, ezért nem basztatják. Nem akarj mindenáron megfelelni nekik, azért se, hogy ne zaklassanak téged. Inkább védd meg magad - tekintélyeddel, korrektségeddel példát mutatva. Nem kell lenézni se őket, de aki basztat, avval kell a 3 lépés táv, mert nem érdemel többet. És a többség nem érdemel többet. És nem csak erről van szó, hanem a méltóságodról. Te csak legyél korrekt, de ne nyalizz nekik, ne akarj megfelelni nekik. Ha bántanak, röhögj, vagy ne figyelj oda. Tudom, ez nem megy mindig. Ilyenkor helyzet adja, pl egy jól eltalált beszólást elereszthetsz, csak vigyázz, ne akkor tedd, amikor épp ezt akarják kiprovokálni belőled. Egyszóval legtöbb esetben maradj csendes.


Aki olyan sötét, hogy azt hiszi, a csendes ember tuti beképzeltségből csendes, arra szarni se kell, ne foglalkozz velük különösebben.

2013. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem: én meg mindig is vézna voltam, képtelen vagyok hízni, pedig jó evő vagyok. Na bumm.


Ettől függetlenül igaza van annak, aki írta, az egészségednek is jót tenne a fogyás - de ez már más tészta, stílszerűen mondva.

2013. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is bántottak, duci voltam sőt nagyon jó is tanultam, talán irigység a tanulmányi eredményemre, felnőtt fejjel már másképpen látják a dolgokat. Volt egy osztálytársam nem egy szépség volt, sokat cikizték ma menő jogász milliókat keres és facebbook oldalán gyönyörű ruhában villant, hát így vágott vissza a sok kivagyinak. Ügyes jól tette!
2013. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogyókúrázz kicsit. Ne koplalj, csak járj sportolni meg egészséges étel..

beszélj azzal a duci lánnyal!

2013. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudat alatt valőszinűleg mindenki azt hiszi, hogy antiszociális vagy(a csendesség, elvonultság miatt), és ezért kivetnek. Beszélj velük többet, nevess a vicceiken, mutasd ki erősen az érzelmeidet, hogy lássák, hogy te is egy érző, gondolkodó lélek vagy.
2013. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!