Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális hogy ilyet ír?

Normális hogy ilyet ír?

Figyelt kérdés

Ezt egy 12 éves lány írta !


Csak az szar hogy ez a qurva ötödik év a suliban az egész általános iskolás éveimet tönkre tette !!! :'(

És most jutottam el oda hogy gondolkodás nélkül fel tudnám vágni az ereimet !!!! :(


Ez a lány nagyon vidámnak tűnik .....és nem gondoltam volna hogy ilyet ír !! Normális hogy ilyet írt ???? :'(



2013. jún. 20. 16:24
 1/7 sándorjános ***** válasza:

A helyzet, hogy képesek túldramatizálni a dolgokat, ezt onnét tudom, hogy nekem se idéz szép emlékeket az általános-iskola.

Viszont ezeket a drámai felindulásokat képesek komolyan venni (bár én szerencsére nem tettem meg).

- EZ TELJESEN NORMÁLIS VISELKEDÉS

Meg kell próbálni elterelni a figyelmét mindenről, ami benne ennek a kijelentésnek az okait idézi fel. (mondjuk én remete lettem, de jó ez így)

Meg kell próbálni a pszichológust, rosszabb esetben a pszichiátert (de ezt titokban kell tartani, mert piszkálások céltáblájává teheti diákok és tanárok oldaláról is.)

Amúgy, ha ez nem állandó állapot, akkor lehet csak valami tényleg szánalmas apróságon borult ki. (Nem, mint depresszió esetében) minden esetben: figyelmet kell rá szánni és inkább boldogítani, mint zavarni.

2013. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg volt egy olyan legjobb barinőm, aki bedobált leveleket az én és egy másik barátnőnk postaládájába is, amikben az állt, hogy a román munkások kipécéztek minket és el akarnak vinni az erdőbe sétálni és megerőszakolni. Nekem egyből leesett, hogy kiírta, mert felismertem az írását, ugyanis egyedien ronda és még be is illatosította parfümmel a hülyéje, de a másik lány bekajálta:D Amúgy meg csak az veri nagydobra, hogy öngyilkos lesz, aki csak fel akarja hívni magára a figyelmet. Aki tényleg meg akar halni, az nem beszél róla.
2013. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem normális.Lehet hangulatingadozás,nálam is előfordul.:)

13/L

2013. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz hallottam hogy sokan piszkálják mindig kibeszélik bármit csinál az rossz mindenkinek !!! De az hogy felvágná az ereit azt biztos nem gondolta komolyan !!
2013. jún. 20. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelemre vágyik, szegény magányos és nem értik meg. Szólni kéne a szüleinek, mert nem tudhatod hogy jár a szája, vagy tényleg képes lenne rá. Lehet titokban vagdossa az ereit....
2013. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat !
2013. jún. 22. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt a lányt nem eszternek hívják?
2013. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!