Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljunk ha egy csaj...

Mit csinaljunk ha egy csaj azzal menozik, hogy neki mar megjott?

Figyelt kérdés
Nekunk meg van suli,mert egyszer kimaradt egy het.És a csaj aki mar amugy is nagykepu most ezzel vaganykodik.De mit csinaljunk.Az mar nem jon be,hogy nem figyelunk ra....
2013. jún. 21. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mondjátok neki, hogy ti nem vagytok ilyen koravének... Addig jó, míg nem kell ilyesmivel bajlódnotok.
2013. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
sztem is... Am neki így is koran jott,mert meg csak 11-ek vagyunk
2013. jún. 21. 11:57
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez valami érdem???

Szerintem azért jár elismerés, azzal lehet menőzni, ami nem csak úgy jön tőlünk függetlenül, hanem amit elértünk magunk erejéből. Pl. sportsikerek, tanulmányi eredmény.


Menőzzön csak, ti meg válaszolhattok, hogy szegény, de sajnáljátok, pont most nyáron majd lesznek olyan napok, amikor nem tud uszodába/strandra menni.

2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Drága, ha nektek jött volna meg előbb, akkor ti "menőznétek". Mellesleg, egyáltalán nem biztos, hogy valóban megjött neki. Vagy mutogatja?...
2013. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Ezen minden általános iskolai osztály végigmegy egyszer, mindenhol vannak ilyen lányok, és mindenki túléli, hogy egy osztályba kell ezekkel járnia. Gyerekek vagytok, teljesen természetes, hogy gyerekesen viselkedtek. Az lenne a baj, ha nem így lenne.
2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nélunk még az volt a menő, hogy egymásra mutogattunk, mikor a védőnő jött be előadást tartani. 6-8 lány, akik nagyon menőnek hittk magukat összeveszéltek, kiszemeltek egy csendesebb lányt, és kórusban harsogták a nevét, hogy neki már megjött, az meg szegény csak nézett, hogy honnan veszi ezt a sok tökkelütött. A régi szép idők :)
2013. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyedül erre legyen büszke egész életében.
2013. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Csak mosolyogjatok rajta és örüljetek, hogy nektek egyelőre még egy "gonddal" kevesebb...

Egyébként anno mikor nekem jött meg elsőnek, még a gúnyolódás volt a divat, úgy látszik változnak az idők. :)

2013. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki, hogy nem feltétlenül szeretnék tudni mindenről, amit a teste csinál.


Ha meg azzal jön, hogy csak irigy vagy, akkor mondd meg, hogy egyáltalán nem irigyled, hogy pl. nyáron nem tud majd mindig strandra menni, meg a menstruációs görcsöket.

2013. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha visszaemlékszem azokra, hogy kiknek jött meg először az osztályban... Mindegyik túlsúlyos lett azóta! Pedig akkor még nem volt mindegyikük kövér.

Azok, akiknek meg jóval később, ők ma is csinosak, vékonyak.


Nem irigyeltem sose az ilyen túlfejlett csajokat. :-) 10-15 év és elhíznak, vagy állandóan fogyókúrázniuk kell...

2013. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!