Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez nem szexuális zaklatás?

Ez nem szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban, idén jött, de azóta napi szinten hallgatom, hogy ki hogy akar megfektetni, mindenki a mellemet bámulja, mert nem hordok melltartót (kényelmetlen) de ezt eddig nem tették szóvá ennyiszer, kérdezgetik, h szűz vagyok-e, kivel szoktam, fiúval vagy lánnyal. Nem vagyok népszerű, nem járok közös kocsmabulikra és nem igazán tudom megérteni, amiről néha az osztályban beszélnek, szerintem ezért szálltak rám. Ez szexuális zaklatás vagy nem? Mit tudnék csinálni?

16/L



2013. jún. 21. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ez már annak számít. Ne hagyd magad, első lépésként magadnak kell megoldani a kialakult helyzetet. Határozottan, a homlokára nézel és rendesen kiosztod, helyre teszed, még véletlenül sem szabad a szemébe nézni. Ha nem jársz sikerrel, szólj egy erősebb fiúnak, aki helyre teszi a perverz osztálytársadat.
2013. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"mert nem hordok melltartót (kényelmetlen)"


Tetszik vagy nem, valamelyik szinten ez azért provokáció.

2013. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak b@.szogatnak.
2013. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted az a szexuális zaklatás, hogy a közszemlére kitett csöcsödet megbámulják? Mókuska, ha zavarnak a vevők, akkor ne pakold ki az árut a kirakatba.
2013. jún. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Hordj melltartót. 16 évesen, még ici-pici mellre is van melltartó. Lehet kényelmetlen, de én 14 évesen is hordok. Kell. Van már akkor mellem hozzá. Legalább akkor egy sportmelltartót vegyél fel.

Szólj a szüleidnek vagy a tanárodnak!

2013. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!