Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is ezt látja...

Szerintetek is ezt látja bennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval : Most ballagtam el általános iskolából, és az ott töltött éveim alatt nagyon-nagyon összebarátkoztunk (én és legjobb barátnőm) két tanárral. Engem édesanyám nagyon kicsiként elhagyott, és azóta ritkán néz felém, ha valami nem tetszik neki apukám és nagymamám nevelésével kapcsolatban, akkor állandóan a gyámügyre járkál. Engem ez lelkileg nagyon megviselt, és szenvedek miatta a mai napig, ez a két tanár pedig nagyszerűen megért. Rengetegszer keresik a társaságomat/társaságunkat. Azóta, hogy elballagtam, már 3x találkoztam velük, holnap lesz negyedszerre, és megittuk a pertut is. Az egyik háromgyermekes édesanya, a másiknak viszont sajnos nem lehet gyereke. Ez így mind oké. De azt vettem észre, hogy egyre többször van az, hogy a gyermektelen tanárnő csak velem akar találkozni, kettesben (esetleg a férjével együtt), a fent említett barátnőm és másik tanárnő nélkül. Nagyon sokat írogat nekem elektronikusan, rendszeresen hív, sok mindent megbeszélünk. Ennek örülnöm kellene, örülök is, de szerintem ez egy kicsit már sok. Olyanokat megoszt velem, amik - bár nagyon jóban vagyunk - elég személyes témák. Még egyszer a suliban az osztálytársaim felajánlották neki, hogy segítenek berendezni az ebédlőt egy délutáni programmra, ha cserébe elintézi, hogy elmaradjon az utolsó órájuk. Ennek ellenére, engem hívott le az óra kellős közepén a folyosóra, hogy menjek vele boltba. Beültetett a kocsijába, és elvitt a városba vásárolni. Ez engem egy cseppet lesokkolt. Amikor visszaértünk, az osztálytársaim nem szóltak hozzám. Egy másik alkalommal amikor kiértem a suliból, odagurult hozzám az autójával, és azt mondta, hogy hazavisz. Én, tudván hogy ez megint böki majd a csőrüket a "barátaimnak" udvariasan nemet mondtam. De erősködött, szinte könyörgött, hogy hagy vigyen haza. Így aztán belementem. Nekem az nagyon-nagyon furcsa...Az általa tanított tantárgyból már 4. éve dicséretes vagyok, és kezdem azt hinni, hogy nem a tudásom miatt kaptam meg...Apu szerint lehet, hogy mivel nem lehet gyereke, engem lát "annak". Szerintetek? Szeretem őt, meg minden...De szerintem ez így nem egészen oké.

2013. júl. 28. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

te fiú vagy vagy lány?


annyi biztos h tanárként nem szabadna ilyen bizalmaskodó viszont fenntartania szerintem diákjával

2013. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 14 éves.
2013. júl. 28. 02:27
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak közvetlen. Egy kicsit sokat képzelsz bele a dologba... nekem is volt egy tanárom akitimádtam. mai napig összeülünk trécselni havonta 1x, pedig már egyetemre járok.
2013. júl. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem lehet gyereke, valószínű azt látván, hogy anyukád elhagyott, működésbe léptek az anyai ösztönei. Jól esik neki, hogy van egy gyerek, akiről gondoskodhat, akivel törődhet. Ne bántsd meg, ha tényleg szeret mint gyerekét, a szeretete még nagyon értékes lehet számodra életed során. Beszélgess el vele komolyan, mondja el ő mit gondol, érez, és te is szépen mond el neki.
2013. júl. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lehet amit az utolsó válaszoló írt.

Nehéz lehet látnia, hogy anyukád otthagyott egy ilyen kedves, értelmes lányt, neki meg nem lehet gyereke... Kár lenne őt eldobnod, mert kevés ember akar majd önzetlenül segíteni. Ha szereted, akkor talán tényleg tisztázni kellene, hogy mik az aggályaid.

2013. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

a kérdést nem egy 14 éves lány írta.


egyébként mindenki emberből van...és egy élete.. amit próbál jól beosztani

2013. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok :) most megyek gimibe.
2013. júl. 29. 10:05
 8/9 anonim válasza:
az hogy a kérdést nem egy 14 éves lány írta egy kicsit nekem is gyanús mivel és 15 vagyok és biztos hogy nem így írtam volna le ezt az egészet. túl helyesen van írva és a stílusa se egészen olyan és vannak benne olyan szavak amiket ilyen korúak egyáltalán nem használnak ráadásul ott van a kulcsszavakban h meddőség. én azt se tom h mit jelent. de ha mégis te v írtam akk azt javaslom beszélj vele én is megijednék ha ez lenne a helyzet
2013. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tisztáztuk:))


Egyébként ez nekem csak imponál :)) ezek szerint érettebb vagyok a koromnál.

2013. aug. 13. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!