Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeptembertől új osztály mit...

Szeptembertől új osztály mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igaz én már 21 vagyok nem 15 de mégis félek mi lesz velem szeptemberben. Csendes, nehéz barátkozó, halk szavú lány vagyok és félek az új osztálytól. Remélem legalább 1 ember lesz akivel tudok beszélni. 21/L
2013. aug. 6. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Egyelek meg :) nem kell tartanod ettől, a lehetőségek adják majd magukat, csak megfelelő helyen kell lenni, jó időben

Lányok köztudottan hamarabb találnak baráti kapcsolatokat

21/F

2013. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
:) ne csinálj semmit... az idő mindent megold
2013. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21 évesen szerintem nincs már mitől tartanod,ebben a korban már a többi ember is befogadóbb,tolreánsabb.
2013. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

A lényeg hogy barátkozó legyél, ha valaki majd odamegy hozzád ne küld el hanem légy kedves velük.

Amúgy igaz én 17 éves vagyok de én is ilyen vagyok. Most nekem sincs barátom az osztályból de nem baj az. Attól még vannak barátaim a suliból.

2013. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!