Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztalyomban mar lassan...

Az osztalyomban mar lassan senki nem szeret senkit. Ez mindenhol igy van?

Figyelt kérdés
Vagy csak nalunk van igy?13/L

2013. aug. 11. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagy klikkek voltak alapból mert 2 osztály lett össze vonva( okj) középsuliban és általánosban még azért elvoltunk egymással.
2013. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van sajnos...
2013. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van.


17/F

2013. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nincs mindenhol így... Nálunk is vannak számkivetettek. Viszont van oka. Egyszer az egyik az LB-m volt, de nem lett jó vége. Illetve igen. Megtudtam, hogy jó az osztályom... És hogy nem ok nélkül utálják a számkivetetteket!
2013. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok. 12/l
2013. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hat igen
2013. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a fiúk mind jóba vannak csak 1-et közösítenek ki..

A lányok uff..mindenki utálja egymást kb. mindenki kettesével van vagy a "háta mögött utálja" ._.

Nekem az osztályból bő 1 barátnőm van..mindig a másik osztálynál vagyok:D

2013. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy benned is hiba van? Még ha nem is igazi de nem tudsz másokhoz igazodni"


Nekem két fiú unokám van 19 és 13 évesek és hasonló problémákkal küzdöttek mint Te.


De mind kettőnek sajátos természete van egyik se fogadja el mások véleményét szokását divatját hóbortját- igy mindig kilógnak a sorból.Viszont mindkettőnek lett barátja, s milyen barát?-- akit ők vezetnek, aki elfogad mindent amit az unokáim mondanak.


A gyerek különbözőek kamaszkorban még inkább-- vannak nagypofájú hangoskodók és vannak a gyengébbek a birkanyájba való típusok --aztán így alakítanak ki egy-egy csoportot. Ha Te nem vagy olyan akit vezetni kell, de nem vagy hangoskodó se akkor valahol kivül rekedsz minden ilyen csoportosulásból és magadra maradsz.


Ez persze nem jelenti azt hogy nem szeretnek, csak nem fogadnak be. Különben is igazi barátság nem egyik napról a másikra születik-- de meglásd te is megtalálod azt aki hozzád illik. Vagy soha.


Nekem soha nem volt se barátom se barátnőm, mert valahol mindig csalódtam. De ettől még nagyon jól megvoltam, hisz nagyon sok ismerősöm volt akiket kedveltem akik engem kedveltek-- csak épp nem kötöttem senkivel szorosabb barátságot-- miért ? mert nem akartam többet csalódni!


Mindig egészségesebb a sok kedves ismerős mint egyetlen barát aki hátba támadhat, mert te kiöntötted neki a lelkedet.

2013. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!