Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hová üljek majd a...

Szerintetek hová üljek majd a suliban?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a tavalyi legjobb barátnőm nagyon hülyén viselkedett velem, és mivel ez a suli végén volt nem is készültünk ki, szóval egész nyáron alig beszéltünk. Igazából a suliból nem találkoztam senkivel a nyáron :( pedig nem vagyok lúzer, csak inkább idősebbekkel lógtam... És most hogy közeledik a suli izugulok, hogy ki mellé fogok ülni. Arra gondoltam, hogy bemegyek korán, felteszem a fejhalgatóm, és az ül oda, aki úgy gondolja. Szerintetek ez jó ötlet ?vagy kérdezzem meg a "legjobb barátnőmet" hogy üljünk egymás mellé ?? Nem tudom... légyszi segítsetek hogy mit csinálják !!!!! Köszi 13/L

2013. aug. 20. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg, vagy az is jó ötlet ami írtál, mind1 szerintem.
2013. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek a fülhallgató? Ezzel csak elzárod a téged körülvevőket. Szerintem az se oké hogy bemész korán. Én inkább kicsit később mennék és akkor már választhatsz, hogy kitől kérdezed meg milyen volt a nyara, mit csinált, stb. :)

Én amikor végeztem a hetedikkel, úgy jöttem ki a suliból évzárón hogy szinte menekültem. És az a három hónap teljesen megváltoztatott. És amikor nyolcadikban az évnyitókor én értem oda először az osztályból azt csináltam, hogy minden volt "ellenséget" meg "barátot ( akit valójában nem is tekintettem annak) " üdvözöltem és beszélgettem velük. Ugyan sulit váltok, de egyenlőre elmondhatom hogy egy ilyen kezdés után a nyolcadik volt eddigi életem legkirályabb éve! ;)

2013. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor bemegyek korán ésmindenkivel beszélgetek meg ilyesmi :) mostmár nem js izgulok ...
2013. aug. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!