Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Elment a kedvem...

Mit tegyek? Elment a kedvem az egesz golyatabortol. Nem is akarok igy menni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a nagyon csendes visszahuzodo lany es szerencsere konnyen tudok ismerkedni igy vartam is a golyatabort. Aztan egyre tobb ismerosom mondta, hogy ok ittak a golyataborba meg biztos nalunk is fognak es kicsit megijedtem. Aztan megnyugtattak tobben, hogy senki nem fog inni meg, hogy ugyse engedik, hogy piat vigyukn be. Utana beszeltem az uj osztalytarsakkal es feljott ez az iszogatos tema. Es elkezdtek szervezkedni, hogy miket igyunk meg, hogy milyen uvegbe vigyuk, hogy ne legyen feltuno. En nem vagyok hozzaszokva az alkoholhoz, nem tudom miket es mennyit ihatok, hogy ne rugjak be es ne legyek rosszul. Nem akarom, hogy ez a tabor arrol szoljon, hogy reszegen hanyjuk vegig az ejszakat. Szivem szerint nem is innek, de nem akarom, hogy emaitt kikozositsenek. Es ezekbol az emberekbol akik inni akarnak ki se neznem ezt..es ha latnatok oket akkor ti se. Meg nagyon kedvesek is. Talan nem is neznenek le, ha nem iszok, de mivan, ha megis?! Nem tudom..

mit tegyek?

15L


2013. aug. 28. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem hiszem hogy az egész osztály szeret inni,szóval biztos lesz még rajtad kívül valaki.Ha meg megkínálnak,akkor mondod hogy nem bírod vagy ilyesmi,ha meg inni akarsz akkor csak annyit amitől tudod hogy még nem részegedsz le,tehát nem lesz semmi mellékhatása.
2013. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, nem lesz akkora nagy züllés meg ivászat, amekkorát terveznek. Jó, éjszaka lehet, lecsúszik ez-az, de ha feltűnően elkezd a fél tábor hányni, bizony rendet csapnak. Emlékszem az én gimis gólyatáboromra, faházakban laktunk 6-osával, összemelegedtem 1 sráccal, de mikor jöttek "őrjáratozni" a tanárok, visszaküldték a házikójába és megfenyegettek h hazaküldenek, ha belejövünk:S :D a piák meg eltűntek egyik éjszaka, az volt az egyik napi szivatás, h felírták akinél találtak, és másnak azok kellett szégyenfeladatokat csinálni:D szóval szemmel fognak tartani titeket, lightosan lehet ezt-azt, csak nem ész nélkül. amúgy jó buli lesz, ki ne hagyd!:) első 1-2 héten úgyis mindenki erről fog beszélni, neked is jó lesz úgy hogy már ismersz mindenkit, megy majd a sztorizgatás:)
2013. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
15 évesen egyetemi gólyatábor? Érdekes :D
2013. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem iszol ha nem szeretnél. Egyáltalán nem 'ciki' ha nem iszol. Ez van nem mindenki szereti az alkoholt. :)
2013. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
#3 Hol írta, hogy egyetemi?
2013. aug. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom hányan lesztek az osztályba, de ha pl 30an, akkor tutira nem fog mind a 30 ember inni. Nálunk például 4-5 fős csoportokba beszélgettek, tehát ez a 'nagy össznépi ivászat' nem volt megvalósítható. Ha isznak -és te nem akarsz-, akkor keress addig más társaságot, elvégre megkell ismerned másokat is. :) Amúgy nálunk egyáltalán nem volt ivászat.
2013. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

kedves 3-as válaszoló. tudod nem csak egyetemeken hívják gólyáknak az elsősöket

pl az én sulimba is gólyáknak hívják az elsősöket(közép suli)

van ahol verébnek stb...


a kérdezőnek pedig:

ha nem szeretnél inni akkor ne igyál, nem kötelező, ha meg lebuktok akkor te is megszívod...

2013. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!