Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ikertesómmal miért nem...

Az ikertesómmal miért nem ülhetünk egy padba?

Figyelt kérdés

Ültetés volt és majdnem mindenki amellett ülhet akivel akar.

ikertesómmal együtt akartunk ülni, de az osztályfőnökünk azt mondta nem

Azt mondta azért nem, mert így tudni fogja hogy melyikünk hol ül mert egyformák lennénk és így elég tudnia hogy én hol ülök és már tudja a nevem

De ezt szerintünk viccből mondta, mert nevetve mondta

jó tanulók vagyunk mindkettőnk és soha nem beszéltünk órán

Tavaj végig együtt ültünk és mikor mások rosszak voltak a tanárok mindig azt mondták hogy nézzétek ők milyen csendben vannak

de mi együtt akarunk ülni idén is

Miért nem ülhetünk egymás mellett mert ikrek vagyunk?

De mások meg barátnők és mi legalább nem beszélünk órán


2013. szept. 9. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Küldjétek be a szüleiteket, hogy kérjék meg a tanárt, hogy együtt ülhessetek. Szerintem ez ikreknél nagyon is érthető kérés.


Hacsak nem azért ültettek szét, hogy önálló életetek is legyen, legalább napi pár órában.

2013. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyik óra után menjetek oda a tanárhoz, és mondjátok el, miért szeretnétek egymás mellett ülni, ha kell, raktok ki névtáblát is, csak ülhessetek egymás mellett, ha ez se működik, akkor mondjátok el a szüleiteknek, hogy kérjék meg a tanárt, szerintem engedni fog :)
2013. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annak idején minket sem engedtek egymás mellett ülni (lány vagyok, fiú ikertestvérem van), mondván, hogy túlságosan össze fogunk nőni...No comment, sok az ostoba ember még tanárok között is :D

Később sem lesz jobb ám a helyzet, párommal DIÁKMUNKÁN (kb. egy agyhalott is le tudta volna végezni a feladatot) választottak szét minket, mikor kiderült, hogy együtt vagyunk, holott addig elégedettek voltak velünk, és nem beszélgettünk munka közben.

2013. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezen csak mosolyogni tudok
2013. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!