Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiálltam magamért és ezért...

Kiálltam magamért és ezért utál az egész osztály?!

Figyelt kérdés

van ilyen gólyabál szervezés és van pár ember akik mindig benne vannak az ilyenekbe már évek óta és ebbe csak 5 ember lehet benne és én is jelentkeztem (de elsőnek úgy volt h 7-en lehetnek)

és aztán pár lány meg a többiek úgy döntöttek h engem és egy másik csajt raknak ki és meg se kérdeztek és aztán elmondtam ofőnek és ő is beszélt velük h én is tudjak érvényesülni de most meg mindenki utál mert miattam kell egy másik embert kitenni....ez ek a lányok mindig benne voltak évekig ilyen sulis dolgokba és más nem is lehetett benne

...

legjobb barátnőp másik osztályba jár és ő is kiállt mellettem ...de azt osztályom meg azt is mondja h csak azért akarok benne lenni mert bnőm is benne van..közbe nem..csak végre egyszer én is szeretnék benne lenni valamibe..valaminek a megszervezésében..

és most az a gond h elmondtam a véleményem h had lehessen más is ne csak mindig ugyan az mert másoknak is vannak ötletei és nem csak azoknak akik már évek óta mindenbe benne vannak

szerintetek igazam?

mit csináljak? hogy tudnák kijönni belőőle jól?


2013. szept. 11. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%

Ott rontottad el, hogy nem velük próbáltál beszélni, hanem egyből rohantál az ofőhöz.

Az ilyen mószerolósokat senki sem szereti.

2013. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
így van ter szúrtad el csak magadra vess
2013. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

ezt kihagytam

előbb vele próbáltam beszélni csak nem hallgatott meg és csak a magjáét mondta h neki már van tapasztalata és ötletei ezért jó az az öt ember és akkor én nem is kellek aztán ofőnek is mondtam h ne az egész osztály előtt beszéljen erről max csak az adott személlyel erről föl...

2013. szept. 11. 16:37
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem, azért utálnak, mert megszegtél egy fontos szabályt: ne támadd hátba a társaid. Lényegében elárultad őket, azt pedig semmilyen közösségben nem nézik el, egyúttal csúnyán beszívtad, mert a bizlamat könnyű elveszteni, de sok időbe telik visszaszerezni, valszeg előbb végzel, minthogy újra vissza tudd állítani a régi állapotot. Esetleg ha kiálsz az osztály elé és elmondod mindezt őszintén, akkor alapozva pár ember sajnálatára javíthatsz a helyzeten.
2013. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nem támadtam hátba őket csak nekem ez nagyon fontos és alapból összevesztem velük még régebben mert akkor is szemétkedtek velem és akkor alapból nem akarták h benne legyek és ugye amikor arra került a sor h valakit kitegyenek persze h én voltam
2013. szept. 11. 16:40
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

Ez sajnos ilyen, ha hétből 5-en azon a véleményen vannak, hogy téged kellene kirakni, akkor igazából "nincs mit tenni".

Legfeljebb amit te csináltál: csakazértis-mindenáron benyávogtad magad abba a bandába.

Most őszintén, szerinted ennek van értelme? Nem fogtok tudni normálisan összedolgozni, káosz lesz az egész. Itt nem egyéni érdeket kellett volna nézned, hanem a csapatét, és a műsor sikeres megszervezését.

Ezt most te rontottad el. Nem csodálom, ha mérges mindenki rád mert így veszélybe került a cél elérése.

2013. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

de nem csak a mi osztályunk szervezi hanem a többi is....

de csak azt nem értem h mások mért nem lehetnek benne mért mindig a "menőbbeknek" kell benne lenni...lehet másoknak még jobb ötletük is van csak nem hagynak senkit érvényesülni

2013. szept. 11. 17:02
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy mész árulkodni az ofőnek nem jelent egyet azzal, hogy kiállsz magadért...
2013. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg nagyon is jól csináltad! Mi az, hogy mószerolás? Először az oszttársaival próbálta megoldani, majd jogorvoslatot kért, mert neki is joga van bekerülni a szervezők közé. Legyél büszke magadra, mert tisztességesen tudtad képviselni az érdekeidet és nem kullogtál vissza. Ha nem állsz ki magadért, sokkal rosszabbul éreznéd magad. Csak így tovább, tegyél rendet. Utálom az ilyen bebetonozott, "tapasztalt" idiõtákat.
2013. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Miért annyira fontos, hogy benne legyél? Miért kell ezzel feltűnősködni? Ha esetleg benne lennél a szervezésben és jól sikerül attól még nem kerülsz be automatikusan a menők klubjába. Ez nem így működik. Ebből jól nem fogsz kijönni, ugyanis "széllel szembe nem lehet vizelni".
2013. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!