Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennek a lánynak meg mi baja...

Ennek a lánynak meg mi baja lett velem?

Figyelt kérdés
Van egy olyan osztálytársam, lány, aki cigizik, iszik, sőt már 12 évesen elveszítette és megbukott 4 tantárgyból... na de mindegy, az a lényeg, hogy 1-2 osztálytársam, lányok, megkértek hogy legyen egy képünk, beleegyeztem, de most olyanokat mondott nekem, amit még egy hülye sem mondhatott volna. "megcsaltál" -.-, szerintetek mit csináljak? Egyébként vele vagyok egy profilképen, de most azért megutálni, mert megkértek a lányok arra, hogy fotó legyen rólunk? Szerintetek nem kitervelhették ezt az egészet? Mert nem kedves velem, és pár fiú meg azzal szopat engem, hogy öleljem meg és kérjek bocsánatot tőle... Előtte beszélgettünk megérthetően. Gondjait sorolom: nem figyel órákon, nem tud leszállni a telefonjáról, csak a facebookot tolja, ocsmányul beszél, rágózik órákon, és minden szünetbe elfut valamelyik sarokba elszívni egy szállal. Egyébként a lány 16, én meg 15 vagyok, és középiskolások vagyunk. És szerintem mindenkivel kavarhat, mert most azt mondta nekem, hogy mással fog ezentúl foglalkozni és nem akar többé a padtársam lenni. Én meg nagyon utálok egyedül ülni. Most kezdtem el a középiskolai életet.

2013. szept. 12. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és facebookon a kapcsolatnál egy lány van megjelölve, több mint 1000 ismerőse van. pár napja az 1.óra előtt meg valamiért megpuszilt 3x arcon. őt ismertem meg a nyílt napon, óralátogatásnál
2013. szept. 12. 18:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből még az sem derült ki, hogy fiú vagy-e vagy lány, nem hogy az, hogy mi a bajod...
2013. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez egy r*banc. Ügy lezárva!

Hát most mit tudsz vele csinálni? Tegyél rá vastagon, előbb, vagy utóbb mindenki rájön, hogy milyen és ott fogják hagyni, de szerintem egy középiskolásnak lánynak lehtene ennyi esze -.-" Egyszerüen kerüld el, én sem tudok mást csinálni, elsős vagyok. Hülye és kész...

2013. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Második voltam: Mármint amikor azt mondtam, lehetne ennyi esze, azt nem rád értettem.
2013. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok, első válaszoló
2013. szept. 12. 18:53
 6/7 A kérdező kommentje:
jah hát igen hja
2013. szept. 12. 18:54
 7/7 A kérdező kommentje:
nem csak ő egyedül viselkedik prosti módon, még ezen kívül két facebookos liba van
2013. szept. 12. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!