Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne átmenni egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
Angol nyelvi előkészítős osztályba járok. Most vagyok 10.-es. Már 9. óta nem érzem jól magam az osztályomban, nem tudok felszabadulni, vannak emberek akikkel jóba vagyok, és elvagyok a szünetekben, de nem az igazi.. Szeretek barátkozni, és ezért is nem értem, hogy miért nem tudok rendesen beilleszkedni az osztályomba. Barátnőm egyik nap megmutatta nekem a suliját, nagyon tetszett, összebarátkoztam néhány osztálytársával is. A baj csak az, hogy az a suli 80 km-re van tőlünk, tehát kolis lennék és nem szeretném anyát egyedül itthon hagyni. Ő mondta, hogy menjek, ha szeretnék, de mégsem szeretném, ha minden hétköznap egyedül lenne. Másrészt kicsit félek, hogy majd nem fogadnak be egy összeszokott osztályba egy új embert. Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek váltsak sulit? Minden értelmes választ előre is köszönök! :) 16/L

2013. szept. 12. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aszerint dönts, hogy mit szeretnél tanulni, ne aszerint, hogy mi a kényelmesebb megoldás. Persze, ha a másik iskolában is tanulhatod ugyan azt, mint a jelenlegiben, akkor talán érdemes váltani, bár talán azon is el kellene gondolkodni, hogy a jelenlegi osztályodba miért nem tudsz beilleszkedni, mert a "menekülés" nem a legjobb megoldás. Anyukád miatt meg ne aggódj, lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de a saját életedet kell előtérbe helyezni.
2013. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Ott is tanulhatnám ugyanazt.
2013. szept. 12. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy melyik megyében laksz?
2013. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!