Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanarnak illik viragot vinni?

Tanarnak illik viragot vinni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az elso nap az uj sulimba, most kezdem a gimit (igen, holnap, mert erdelyi vok, es itt 15-en kezdodik). A helyzet az, h valoszinuleg osztalyfonokom lesz, es nem osztalyfonoknom, de meg ez sem biztos. A kerdes az lenne, ha ferfi osztlayfonokom lesz, akk neki megis mit illik vinni elso nap? Tanarnonek nyilvanvaloan viragot de tanarnak? Nem ciki, foleg h en is fiu vagyok? Esetleg valami mas otlet?
2013. szept. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk nem szokás ajándékot vinni a tanároknak tanévkezdéskor. Nem vagyok tisztában az ottani szokásokkal, de én férfinak, akit nem ismerek, általános ajándékként egy üveg bort szoktam vinni. Ha az alkohol nem illendő, akkor esetleg egy doboz bonbon?
2013. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nalunk ev elejen az osztlayfonoknek szokas vinni egy csokor viragot, legalabb is eddig igy volt. Nem biztos h jo kezdes lenne elso nap a suliba, ha piat vinnek, ha tanarnak is. Persze vendegsegbe altalaban bort visznek, mas esetben eszembe se jutna ferfinak viragot vinni, de legalabb ha biztosan tudnam h ferfi. Szerintem az lesz h magammal viszem a viragot, meglatom egyaltalan osztalyfonokom vagy osztalyfonoknom lesz, meglatom a tobbiek mit adnak neki, adnak-e egyaltalan valamit, ha meg nem akk en se adom oda neki a viragot. :D
2013. szept. 15. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem semmit.
2013. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kávét adok ofőmnek
2013. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!