Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A 20 év körüli fiúk szoktak...

A 20 év körüli fiúk szoktak ok nélkül csúnyán nézni egy lányra? Hülyén hangzik, de.

Figyelt kérdés

Új osztály, kevés régi ismerős. Én próbálok mindenkivel kedves lenni, mosolygok, de van egy srác, aki olyan ijesztően szokott rám nézni, mintha valami horrorfilmből jött volna, közben meg dobol a padon. Mindenki mással elviccelődik. Mi még nem beszéltünk, tehát nem adtam neki okot, hogy ilyen képet vágjon rám... A pasik szoktak ilyen furák lenni? Esküszöm engem csak furákkal hoz össze az élet...

Tudom, vicces a kérdés, de azért ha valaki tudna valami építő jellegűt mondani, ossza meg velem!



2013. szept. 17. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És érdekel a gyerek vagy félsz tőle, melyik miatt irtad ki a kérdést?
2013. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami bizonyára idegesiti benned/rajtad. Kérdezd meg :)
2013. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, mert zavar, hogy nem tudom a miértjét.
2013. szept. 17. 20:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván ti se tudjátok jobban, hogy miért méreget így, csak gondoltam talán az idejáró fiúknak ismerős. :D
2013. szept. 17. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de miért érdekel? Tetszik neked, ismerkednél vele csak félsz hogy egy futóbolond?

Vagy kifejezetten félsz tőle?

Ha első akkor kerek-perec szegezd neki a kérdést, hogy olyan szúrósan néz, ezt miért csinálja? A reakciójából minden ki fog derülni.

Ha meg riaszt a gyerek akkor egy osztálytársnőt kérdezz meg hogy 100-as e gyerek, simán lehet hogy nem és ezt mindenki tudja csak te nem:P


Egyébként meg lehet azt hiszi ettől a szúrós nézéstől lesz sármos vagy ilyesmi, akkor meg tetszeni szeretne neked. Mondjuk elég fárasztó lesz neki igy leélni veled egy életet:D

2013. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem, komolyan ezért kérdeztem. Mert senkivel nem tapasztaltam még ezt és furcsálltam. Nem félek tőle mert amúgy normálisnak tűnik, és nem néz ki rosszul, de sajna nem az esetem.

Köszönöm a segítséget. Ha van még egyéb vélemény, várom! :)

2013. szept. 17. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor nézek csúnyán amikor:

-fiatal lány tízen valahány évesen ugy öltözködik mint egy k...a

-olyan ronda a leányzó

-lány furcsán öltözködik

-maga lány nagyon furcsa

-nem kedvelem azt a lányt

-lehet hogy minden lányra csúnyán nézek

2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utólsó válaszoló:

Ez nagy volt. XD

2013. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most már mosolyog is, amikor néz, meg egy csomószor megbámul. Lehet, hogy tetszenék neki, és r3d4me válaszolónak van igaza? :D
2013. szept. 26. 21:56
 10/12 anonim ***** válasza:

tetszel neki, azért néz szúrósan - szexi

azért dobol a padon, hogy igy is mégjobban magára hivja a figyelmet, miközben néz, plusz ez még a lazaság jele.

2013. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!