Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnazisták (és szüleik)! Mit...

Gimnazisták (és szüleik)! Mit gondoltok, ha egy fiatal tanárnőnek rasztája, színesre festett haja és piercingjei vannak?

Figyelt kérdés
Működhet a dolog, nem tudtok rá tanárként nézni, és kútba esik a mutatvány, vagy teljesen mindegy (a józan ész határain belül) hogy hogyan néz ki, a szakmai tudás a lényeg?

2013. szept. 18. 01:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Mér', csak nem úgy nézel ki mintegy utolsó junkie?!
2013. szept. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
A kezdő tanárokra a gimnazisták amúgy sem szoktak tanárként nézni, gondolni, a külső nem igazán számít, persze a szülők nevében nem tudok nyilatkozni, de ha szakmailag nincs kifogásolni való rajta, akkor szerintem a szülők sem panaszkodnának, legalábbis a többségük nem.
2013. szept. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

En hiaba fogadnam el, de szerintem nincs az az igazgato aki felvenne.

nem fogjak megkockaztatni, hogy a szulok panaszkodasat hallgassa..

2013. szept. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

azt, hogy egyéni és határozott. szerintem jó, ha van ilyen "extrém" tanár. az is egy példa. ahogy az öltönyös-nyakkendős is. lehet válogatni, hogy két-három-négyféle ember létezik és mégis mindegyik ugyanaz, tanár és tanít.

nekem olyan tanárom volt, akinek oldalt kopaszra volt nyírva a haja körben és amúgy lófarokba kötötte. hát olyan... szóval olyan alter progresszív arc volt, acélbetétes bakanccsal és hosszú bőrkabáttal. de családos, gyerekes, negyvenes. és klassz érzés volt, hogy itt van valaki, merész és érdekes, aki rohadt jól adja le az anyagot, és jófej is hozzá.

2013. szept. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavarna, de kérdés, hogy felvennék-e dolgozni így.
2013. szept. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

Hát a pályakezdő tanárokat tényleg nem szoktak komolyan venni (függetlenül attól h milyen a külseje) mert általában (biztos van kivétel) határozatlanok és jóformán azt se tudják mit csinálnak...meg az is fura mondjuk nálunk azokat a tanárokat akiknek mi vagyunk az első osztalya akiket tanít, na szóval őket konkrétan ha nem a tanári asztalnál ülnenek túlzás nélkül diáknak néznék.szóval amúgy se nagyon fognak komolyan venni ,erre készülj



De hogy a kérdésre is válaszoljak személyes véleményem szerint nekem nagyoon tetszene ha ilyen tanárunk lenne :)))) egyrészt a színes hajakat imadom *-* a rasztat mondjuk nem annyira ,a pc meg attól függ hol van de ez már csak mellékes:) másrészt meg örülnek ha az emberek elfogadnák h az öltözkodesi stílusnak semmi közé egy ember intelligenciájához.se a tanultsagahoz

2013. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Nekem furcsa lenne.

Volt egy tanárunk középiskolában, aki tök jó volt, meg szerette is a gyerekeket, meg minden, de kicsit furcsán viselkedett: az asztal tetején ült, állandóan ilyen "menő" módon beszélt, mindenkivel kicsit bizalmaskodott...

Volt, aki imádta, volt, aki utálta.

Én nem szerettem ezt nagyon...

(Női tanár volt, és én is lány vagyok, szóval nem rosszra kell gondolni.)

2013. szept. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Szülőként: Nem maga a festett haj, vagy a piercing zavarna.. Ez nem is zavarna igazán..Inkább az zavarna, hogy a lila hajával komolytalannak tűnhet a diákok szemében.. Nagyon erős egyéniségű tanárnak kell lennie, aki ilyen külsővel is tud tekintélyt parancsolni a diákok előtt.

De találkoztam már olyan fiatal tanárnővel akinek égnek álló zöld haja volt, és mindkét karja tele volt tetoválással. Egri kiránduláson vett rész 10-12 éves gyerekekkel.. Egy darabig figyeltem a diákok és a tanárnő viselkedését. Az jött le, hogy a diákok szeretik. A tanárnőnek meg igencsak erős hangja volt amikor a diákokra kellett szólni. Csönd is lett egyből az egyik látogató teremben..

2013. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Nagyjából 99%, hogy nem kapnál állást. Az emberek bigottak és zárkózottak errefelé, 2 határral felfelé már simán felvennének bárhova. Ritka, mint a fehér holló, hogy nem bélyegeznek meg elsőre a külsőd alapján, tapasztalatból mondom.
2013. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszene, de sajnos kétlem, hogy felvennék Mo-n bármelyik iskolába :/
2013. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!