Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Matekból kaptam egy 2-est és...

Matekból kaptam egy 2-est és a szüleim azt mondták ha hármast hazahozok "kinyírnak" és most nem tudom hogy mondjam el nekik ugy hogy megértsék és ne haragudjanak nagyon?

Figyelt kérdés
Azért fontos ez az év mert 8. és ugye a felvételihez kell.Szóval tanácsokat kérnék ti mit csináltatok vagy csinálnátok ebben a helyzetben?
2013. szept. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
tanulj :)
2013. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy sajnálod és ígéred, hogy most már belehúzol és javítani fogsz.
2013. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
14/F tavaly felvételiztem, most kilencedikes vagyok, velem is előfurdult ilyen, viszont 2. lettem egy erős gimiben, egy kettes nem a világ vége. Maradj nyugodt, beszélj a szüleiddel hogy ne idegeskedjenek ez miatt, inkább segítsenek megérteni a leckét és mindenki jobban jár. Ha a szüleid mérgesek, nem tudsz figyelni és csak még rosszabb lesz. Ha jól lecsesznek azzal rengeteget rontanak a helyzeten, ezt mondd meg nekik. Sok sikert!
2013. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerezz mellé gyorsan egy 4-5-öst, s csak akkor mondd el :)). Egyszer én is jártam így sokkla alacsonyabb jeggyel.
2013. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 supra01 ***** válasza:

A legjobb, ha egyenesen azzal állsz elő, hogy Te magántanárhoz szeretnél járni, mert ez már mindennek a teteje, hogy csak egy nyamvadt kettest tudsz összehozni, szóval így mártírhalált halsz inkább.

Zárójelben megjegyzem, hogy vedd elő a jobbik eszed és tényleg kezd ej tanulni!

2013. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól nem kell félni, hogy kinyírnak, mert 2/=3, és a kinyírásnak a feltétele a 3-as :D


De az a legjobb, ha minél előbb elmondod nekik. Lehet, hogy üvöltözni fognak, lehet, hogy kiszabnak valami büntetést, nem tudom milyenek a szüleid nevelési módszerei, de sokkal nagyobb bajod lesz belőle, ha később vagy mástól tudják meg.


Meg aztán, még nagyon az év elején vagyunk, sok alkalmad lesz javítani.

2013. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!