Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik tanárommal már fél éve...

Egyik tanárommal már fél éve elég jó a kapcsolatom . Mint legjobb barát úgy értem. Mindent megbeszélünk egymással, ha féltékenyek vagyunk ha szomorúak ha vidámak. Mindent megosztunk egymással.30 év körüli én 14 vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik tanárommal már fél éve elég jó a kapcsolatom . Mint legjobb barát úgy értem. Mindent megbeszélünk egymással, ha féltékenyek vagyunk ha szomorúak ha vidámak. Mindent megosztunk egymással.30 év körüli én 14 vagyok... Osztálytársaim gyakran szekálnak azért mert jóban vagyunk és már kicsit idegesítő. Ha nem foglalkozom velük akkor is ugyanúgy piszkálnak. Mit csináljak hogy leszálljanak rólunk?
2013. szept. 25. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem tudsz tenni,a veled egykorúak még nagyon gyerekesek.
2013. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám :// hagyni kell őket a fäszba, féltékeny kis G(E)cik :D
2014. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!