Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy évfolyamtársam aki...

Van egy évfolyamtársam aki nekem tetszik és neki szerintem nem én tetszem hanem más de ez nem biztos. Szóval hogy tudnám azt megcsinálni hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kotyvassz bájitalt.
2013. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de most ezt nem poénból kérdeztem...komoly válaszokat ha lehetne
2013. szept. 27. 11:38
 3/4 anonim válasza:
Próbálj vele többet kommunikálni, csináljatok valami közös programot, vagy csak dumáljatok egy kicsit suli után. Ha olyan a szitu, esetleg szóba hozhatod azt az illetőt, aki szerinted neki tetszik. A reakcióiból már talán sikerül leszűrnöd, hogy mi a helyzet. :)
2013. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg jól, hogy aki tetszik neki, az hogy néz ki, hogyan viselkedik, milyen a stílusa. Ha ez hozzád közel álló stílus, akkor próbálj hasonlóvá válni ahhoz, aki tetszik neki, és közeledj az évfolyamtársadhoz...
2013. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!