Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Sokszor viccelő...

Mit csináljak? Sokszor viccelődnek velem a suliban, hogy szólongatnak és röhögnek közben és még mivel gyúrok, elkezdik, hogy kivan baszva, stb.

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy gyenge vagyok, de én leblokkolok olyankor és nemis szólok, csak amikor elmegyek már akkor jut eszembe, hogy szólhattam volna, vagyis félénk vagyok. Cigányok 1-2 en, bisztos vagyok benne 100%-ig, hogy megtudnám verni egy részüket,csak mivel visszahúzódó vagyok, így előre az ut eszembe, hogy mit tegyek. ( Remegek, amikor verekednék, tétlen vagyok, azon gondolkodok, hogy mivan ha bajom lessz és mivan ha én győzök.) Bonyolult ez. Így az jutott eszembe, hogy ha megvan az erőm ahhoz, hogy nagyot üssek és még 2 évig jártam kickbox-ra, akkor győzhetek, ezek csak mocskos huligánok. Utolsó gondolatom mindig valami adrenalinlöket, nemtudom, mindig azon gondolkodok, hogy adrenalinlöket vagyis valami gyógyszer van-e, hogy ne remegjek, amikor verekednék és valami olyan. Terápiát nem akarok, de pls ne írjatok leszidásokat, nekem ez nagyon fontos. Már egyszer s mindenkórra véget akarok vetni a csúfolásoknak. Tanárnak is beszólnak, nem érek semmit azzal, hogy tanárnak elmondom. Van e olyan gyógyszer, hogy adrenalinlöket vagy amitől nem fogok remegni, vagy bármi csak hasson a verekedésre.
2013. szept. 27. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Verd meg őket. Csak kezd el a bunyót, ha már elkezdődik, jön magától az adrenalin.
2013. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én középsuliban sokszor verekedtem...de ovis korom óta karatéztam, és nagyon megtanultam kiolvasni az emberek önkéntelen jelzéseit.

sajnos kérdező, ha egy rutinosabb huligánnal akadsz össze, aki már kiosztott pár pofont, vagy akár küzdősportra is jár, bedarál, mint a kávédaráló a kávészemeket.

egyből észrevettem az ellenfelemen mindig ha félt, v tétova volt, v remegett, ekkor elég volt egy pofon is, és lenyomtam.

sztem tanulj önuralmat, vagy meditálj, mert ha beremegsz, akkor buktad is az egészet.

bocs,de ezt így őszintén leírtam inkább neked, mielőtt verekedést kezdeményeznél és elvernének, mindenki előtt.

2013. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hol laksz? kor? ?:)
2013. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!