Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan, hogy egy tantárgya...

Volt olyan, hogy egy tantárgyat a tanár miatt szerettetek meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten miatta, a tanárt kedveltem, és emiatt szívesen jártam be az óráira.
2013. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem nagyon a tesit pl ezért is ilyen iskolába most 9. es vagyok of tanítja tesit és ő a kedvenc tanárom általánosba is így volt csak ott utáltam a tanárt.. de attól még a tesit szerettem
2013. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
matek, egyetemen eddig mindkét matek félévemben eszméletlen jó fej tanárom volt.
2013. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Általánosban nem kifejezetten a tanár miatt,de az még csak jobbá tette hogy szerettem a törit :)



Meg,gimiben részben a tanár miatt tetszett meg a fizika :)

Meg jó a magyar tanárom is,bár a magyart amúgy is kedvelem.Meg a mostani töri tanárom is jó,hasonlít az elsőhöz :)


16/L

2013. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 8. osztályban majdnem megbuktam matekból, igazából az átlagom nem volt több 1.5-nél, de a tanár úr (áldja meg az isten:D) mégis átengedett. Szóval a matek meg én köszönő viszonyban sem álltunk. Aztán középiskolában lett egy tök jó tanárnőm, olyan jól elmagyarázta ugyanazt az anyagot, h onnantól kezdve imádtam matekórára járni, mert kikapcsolódás volt, hiszen csak számolni kellett!:-)
2013. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Húú! Én egész életemben utáltam a számítógépeket.. általánostól egészen a gimnázium közepéig, amikor egy nagyon helyes, tanárbárihoz kerültem, aki nem mellesleg informatikát tanít. Nagyon megkedveltük egymást, azóta imádom az infót, és igazi kocka vagyok! *.*
2013. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony létezik ilyen. Imádtam a kémiát, mert jó volt a tanár általánosban, és majdnem minden órán kísérleteztünk.

Ma vegyész vagyok...

2013. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Régen az adott tantárgyat nem szerettem a tanár miatt és mióta új tanárt kaptunk azóta egyszerűen imádom.
2013. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Matek. 9-ben és 10-ben nem igazán szerettem, erre a tanár is rátett egy lapáttal. Bírtam, mert jó fej volt, de az anyagot nem tudja leadni gimnáziumi sztinten, neki egyetemi tanárnak kéne lennie. Aztán 10. év végén megbuktam, a pótviozsgán átmentem és átkerültem egy másik csoportba. Már az első dogám 4-es lett, utána pedig sorra írtam az 5-ös és 4-es dogákat. Egyszerűen az új matektanárnőm teljesen másképp tanít, addig magyarázza, amíg meg nem értem, mindig olyan cuki és kedves -kivéve persze amikor poénkodik :D Bírom a humorát.


Dióhéjban, egy tanár nagyon sokat számít. És én egy év alatt bukásról felhoztam magam 4-5 -re. És érzem, hogy képes leszek leérettségizni, sőt, talán jobb lesz, mint kettes.


18L

2013. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De mennyi!
2013. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!