Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen kifogást keressek?

Milyen kifogást keressek?

Figyelt kérdés

Új német tanár jött az iskolánkba, engem szerencsére egy másik tanár tart, de mivel nyolcadikos vagyok kéne járnom felvételi előkészítőre. A bökkenő annyi, hogy a másik tanár tartja, aki szerintem bolond, nem is bír tanítani.

Az a módszere, hogy olvassuk el a könyvben a fejezetet, szótározzuk ki az ismeretlen szavakat, és másnapra tanuljuk meg. Saját bőrömön tapasztaltam, mert egy hétig nem volt a mi tanárunk, és ő helyettesített.


Namármost én egyszer (amikor még nem tudtam, hogy bolond) voltam nála előkészítőn, és ott se csinált mást. Azóta különböző okokra hivatkozva nem mentem hozzá, de valami nyomós indokot is ki kéne találnom de úgy, hogy ne nehezteljen rám, és hihető legyen. Tudnátok segíteni ebben?



2013. okt. 7. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy időközben meggondoltad magad, és nem szeretnél eljárni. Felkészülsz máshogy.
2013. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szókincsfejlesztésre nem is olyan rossz ötlet ha szótárazod a szavakat, és leirod egy párszor. A problémát ott látom, hogy máról holnapra nem képes az ember 50 új szót megtanulni. Ahhoz kéne legalább egy hét idö, hogy minden nap gyakorolhass egy kicsit. Beszélj vele, kérdezd meg, hogy tud e ezen változtatni.
2013. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

*engem szerencsére egy másik tanár tanít


Köszi a válaszokat!

2013. okt. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!