Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Amikor én voltam általános...

Amikor én voltam általános iskolás, az osztálytársaim, kiközösítettek, megszégyenítettek, vertek. Ha most lettem volna általános iskolás ugyanazzal az énképpel aki akkor voltam mi lett volna?

Figyelt kérdés
Mára 31/F
2013. okt. 10. 12:08
 1/9 klopusz ***** válasza:
95%

Jobb nem lett volna - szerintem, sőt.


A gyerekek most is kiközösítenek, megszégyenítenek, vernek másokat, csak sokkal agresszívebben. Lassan ott tartunk, hogy a tanárok sem védhetik meg a bántalmazott gyereket, mert akkor a verekedő feljelentené, hogy "megszorította a karját" (miközben lerángatja a másikról), és ez már fizikai erőszak :-(

Ha kiderül, max egy fegyelmi az igazgatótól, és minden megy tovább, a sértett felet meg megvárják a suli előtt és ott püfölik rommá.

2013. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most is ez van,tavalyi évben a lányomat végig szekálták,most meg a padtársa ütögeti a combajat,vmelyik nap lila folttal jött haza.
2013. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztályközösség-függő, meg a tanárokon is múlik, hogy hogyan kezelik ezt.

Szóval nemcsak a naptártól függ, hanem a helytől is.

2013. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ,milyen viselkedésű voltál. Ma a rossz modor,gátlástalanság,bunkóság a menő,régen meg az ilyeneket közösítették ki. Régen a gyenge tanulmányi eredményűeket nézték le,ma a strébereket.
2013. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Régen,aki a tanárnak visszaszólt,azt is kiközösítették volna. Ma meg ez menőnek számít.
2013. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

most sokkal rosszabb dolgod lenne, nagyon eldurvult a világ...


mindenkitől azt várják el,hogy nagyon kemény legyen. érzéktelen szinte.

2013. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
sokkal rosszabb lenne, a gyerekekben és fiatal/tinédzserekben egyre csak kevesebb az empátia, az együttérzés, a felelősségérzet, egyre kevésbé érdekli őket, mi lesz akkor, ha valakit bántanak, hogy annak milyen is, mert ők épp nincsenek rossz helyzetben, sőt lehet menők, és akkor már le kell szarni minden mást. sokan ettől érzik jobban magukat, ha vernek, piszkálnak, megszégyenítenek másokat a többi bunkó szeme lttára. undorító
2014. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem már az általánosban elsős korom óta kiközösítettek ott még megengedték hogy utánnuk kullogjak de a gimiben már más a helyzet.ott minden ok nélkül ököllel ütnek,leverik a padomról a tanszereimet a tolltartómból pedig kiborítják a ceruzáimat a földre.senkinek se merem otthon megmondani mert félek hogy utánna pedig azért piszkálnak.így is rettegve megyek minden reggel iskolába.itt is csak azért merem ezt elmondani mert nem látlak titeket.
2014. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Főmufti ***** válasza:
Az igazság az hogy nem csak a gyerekek, hanem az idősebb korosztály, gondolok itt a már 18 éves kihaénnem emberekre, ők is agresszívak. Ha másként gondolkozol azért is nem csak kiközösítés még verés is jár. Gondolom nem kell mondanom a társasági életben nem lesznek "menők" a kiközösített emberek, de ha találsz egy olyan baráti társaságot, ami összetartó és elítélik ezt az egész dolgot, az sokat segít. Abban is hogy beilleszkedj oda, ahová nem akarsz. Mert ha azt szeretnéd csinálni, végig kell nyomnod az éveket és gondolj bele, kit érdekel amikor visszagondolsz majd, volt négy vagy öt rossz éved, de azt csinálod amit akarsz. Miközbe haverkodsz velük, azért magadban elküldheted őket oda ahova gondolod.
2016. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!