Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hagyjam ott az iskolát és...

Hagyjam ott az iskolát és menjek át máshová?

Figyelt kérdés

Már nem bírom tovább. Nem voltam 1x szalagavató próbán, mert beteg voltam és 40 fokos lázzal feküdtem az ágyban. Most tegnap megint nem tudtam menni, mert közbe jött valami. Ez két hiányzás. Az összes többin ott voltam! Akadt olyan, aki még most volt másodjára csak!!

Ma bementem az osztályba és mindenki ordibálni kezdett rám, hogy mit képtelek én magamról, hogy nem megyek! Ezek a kölykök! Csak nem tudom, hogy egy kölyöknek mi beleszólni valója van ebbe!

Ordibáltak, hogy miattam nem lehet haladni szalagavatón, miattam nem halad a társaság... de csak .. én... miattam!

Hazafelé kiderült, hogy még az osztályfőnök is ordibált a hátam mögött nekik és rám uszította az osztályt. Kitessékeltek a tanteremből és nem mehetek órán kívül be sem! Ez már tavaly év végén elkezdődött. Már akkor kikezdtek és órán is bántottak. Most meg egyre durvább. Teljesen csitt van nekem az egész iskolában! Kitűnő tanulok vagyok majdnem és ők 2-3 tanulók!

Egy egyházi református gimnáziumban hogy lehet ezt megengedni?

Állítólagos "református"... Pfff, már ki van az egész álszent ..... -rel a ____-ám!

Egy tanárom van, aki nagyon kedvel engem és őt nem akarom otthagyni, ráadásul nála érettségizek!

Ma hazajöttem és elájultam az idegtől. Felment a vérnyomásom és rosszul lettem.

Nagyon kérlek segítsetek!



2013. okt. 18. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Válts sulit. Ha már az egészséged rovására is megy, hagyd a fenébe.
2013. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
azért kérdezed, hogy megerősitést kérj. válts sulit szerintem is, vagy bird ki, azt a pár évet.
2013. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rendezz botrányt, utána majd megtanulják, hogy kivel kekeckedjenek!
2013. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó évem. Igen, valóban megerősítést kérek, mert már nem tudom mit tegyek.

A lelki egészségemre ment... már..., mert tegnaptól már nyugtatót, meg altatót szedek. Most meg eljutottam oda, hogy tanulni sem tudok.

2013. okt. 19. 14:05
 5/13 A kérdező kommentje:

3: Az a baj tudod, hogy a drága osztályfőnök ráhagyott két___-re mindent. Itt még botrányt sem lehetne rendezni!

Nekem jönnének! Az osztályfőnök is rám van. Idegileg tönkre vagyok. Átvennének még más iskolába?

2013. okt. 19. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy lány vagy?
2013. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen! Lány vagyok!
2013. okt. 19. 16:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Az még rosszabb hiszen így teljesen ki vagy szolgáltatva. De! Nőből is lehet erős, itt nem arra gondolok, hogy agresszív vadállat, de ha kicsit több önbizalmad lenne, akkor szerintem a többi búza is visszahúzná a farkincáját! Legyél magabiztos, határozott, nyugodtan szólj nekik vissza, még ha gyengének is érzed magad, kívűlről legyél erős! Ha azt látják rajtad hogy félsz, annál jobban szivatni fognak. Én azt látom, ha valaki macskajancsi vagy egyszerűen visszahúzódó, azt azonnal kikezdik, ilyen gyerek volt az én osztályomban is. Mindenki rászállt, de mivel nem tett ellene semmit a többiek még jobban vérszemet kaptak!
2013. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nevess a szemükbe, reagálj a hülyeségeikre, lehet egy-két pofont is kioszthatsz, aztán majd megtanulják....
2013. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 doncikeee válasza:
ha kitűnő tanuló vagy valóban akkor szerinteb átvesznek jó iskoláb és ne menyjen rá az érettségidre ez az egész kavarodás :s kitartás :-)
2013. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!