Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Kikészítenek!...

Mit csináljak? Kikészítenek! /Bővebben lent/

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok, 14 éves lány, és az osztályom nagyon flegma. Tesióra előtt, amikor át kell öltözni, az öltözőben látom a többi csaj mellét, milyen nagy. Az enyém meg nagyon kicsi, és ez csökkenti amúgy is alacsony önbizalmam, ráadásul még túlsúlyos is vagyok, hiába próbálok fogyózni immár fél éve, egy kilóval nem lettem könnyebb. A combom a legproblémásabb, de a karom sem vékony, fenekem is akkora, mint két görögdinnye..

Múlt héten jó ki is beszéltek. Tegnap délután pedig az egész osztály előtt kijelenti egyikük, hogy "az én mellem sokkal nagyobb, te meg olyan ronda vagy, hogy egy pasinak sem kellesz majd".

Ez nagyon fájt, viszont igaza van, attól félek. Nem tudom, mit tegyek, tanácstalan vagyok, gyűlölöm magam, meg akarok halni.



2013. okt. 18. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ne foglalkozz velük. A saját hiányosságaikról akarják elterelni a figyelmet és ezért piszkálnak téged. Pedig hidd el,nem veled van a baj. Valami bántja őket,nem úgy alakult valami,ahogy ők szerették volna és ezért másokat piszkálnak,hogy nekik is rossz legyen.
2013. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy hozta a sors, hogy 20 lány volt az osztályunkban és 1 fiú. Viszont egyik értelmesebb barátnőmmel 4 éven keresztül konkrétan szinte semmit nem tudtunk a többi osztálytársnőkről, pedig sohasem lógtunk, velük voltunk minden hétköznap.

Nem tudom, de valahogy jól elvoltunk más osztályokból srácokkal, más közös ismerősökkel, illetve alig vártuk a hétvégi házibulikat és kultúrális programokat, ahol pl. nem dorbézoltunk. Így az időmet pl. jobban lekötötték a saját értékrendem szerint válogatott ismerősök, srácok is, mintsem be legyek skatulyázva a gyerekesen viselkedő fiatal felnőttek körébe.

Mindez a kiszakadás valahogy ösztönös volt. Azért ez a tanulói eredményeinken is pozitívan lendített, úgy nekem, mint barátnőmnek.

2013. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fckyes válasza:
100%

Ne hisztizz már!Ugyanolyan akarsz lenni mint ők?

Ne foglalkozz a véleményükkel!Fogadd el magadat!

Kapják be!Inkább élvezd az életet!

Azt meg gyorsan felejtsd el, hogy meg akarsz halni!

Aki szeretni fog az úgy fogad el ahogy vagy!

Aki meg a fa$$zopó osztálytársaddal lesz aki beszólt, az jól megfogja ba$zni a csajt, és annyival be is érheti a r!banc!

Fel a fejjel csaje, ne agyaljál!;)

2013. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

TE IS ÉRTÉKES EMBER VAGY!! :)

Az ilyenek meg nem normálisak.. -.-

Vissza fogják ezt kapni az élettől még :D Ha te sem vagy magaddal megelégedve (ezt szűrtem le), max akkor akarj változtatni, de ezt úgysem őértük kell tenned. Ne törődj velük, keress más embereket, akik nem egyből az alapján ítélkeznek, hogy rád néznek! :) Semmiképp ne fordulj magad ellen. Fontos, h legyen bizalmasod, és a bajaidat ne fojtsd el. :) Lesz ez jobb is, meglátod! :)) Hajrá!

2013. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1 Ha nem fogy vagy rossz a módszer vagy nincs miből és csak eltúlzod.

2 Az ilyenek nem normálisak, az ő mellmérete se azért akkora mert megdolgozott érte.

3 El sem hiszed hogy mennyi ember szereti a kövérebb lányokat.

4 Az ilyen osztállyal én is találkoztam és borzalmasak.Nekik akkor se tetszenél ha megfelelő vagy épp sovány lennél.Akkor is cikiznének a 2-3-as jegyeikkel ha neked 10 ötös mellé becsúszik egy négyes vagy mert egyszerűen rosszul nézel.

Az ilyenekkel szemben próbálj tanárokra, szülőkre támaszkodni(majd írok egy sztorit priviben)

2013. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegesítsd őket azzal, hogy mosolyogsz. :) Az nagyon jó visszavágás, hogy hiába próbálnak idegesíteni, csak a képükbe mosolyogsz. :D
2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!