Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek (vagy tegyünk),...

Mit tegyek (vagy tegyünk), hogy ne maradjunk le? (Bocs ha rossz téma)

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy az angol tanárnőnk terhes.És most ugye helyettesítők vannak bent angolon,de így nagyon gáz..A könyvben le vannak írva a nyelvtani tudnivalók és azokat a részeket folyton átugorjuk.Aztán a feladatok amik ahhoz kapcsolodnak,azokat meg úgy oldjuk meg,hogy két külön angolórákra járnak és lediktálják a megoldást...De hát ezzel nem tanulunk.Meg az egyik csaj(aki külön angolra jár)állandóan előre kiszótárazza a következő leckéből a szavakat,pedig nem is szabadna,és ezért kap ötösöket.Am.azért nem szabadna,mert ott tanuljuk meg,és ott megbeszéljük,hogy mit jelent,mikor használjuk stb.

És most teljesen le vagyunk maradva,mert nem is értünk semmit a tesómmal meg a barátaimmal.Mondjuk szerencse,hogy nekünk az anyukánk tud angolul és elszokta magyarázni.De a többieknek ki magyarázza el?Senki..Mondjuk én néha próbálom elmagyarázni nekik hogy kell,dehát én nem nagyon tudom.

Ja és a helyettesítőkkel az a baj,hogy nem tudnak angolul.Oké,én belátom,hogy nem tanulta mindenki ezt a nyelvet,de akkor legalább ne kezdjenek magyarázni..Mert amit mondtanak tiszta hülyeség.Meg az egyik angolul tudó tanárnak MI magyaráztuk el a feladatot és kb. ötödszörre megértette...Mit tegyünk?12/L

Bocs ha rossz a helyesírás meg a fogalmazás,csak eléggé ki vagyok akadva



2013. okt. 23. 14:31
 1/3 hunbula ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb, amit tehettek, hogy mindenki szól otthon, és a szülők együttesen panaszt tesznek az iskola vezetőségénél. Nem tudom ugyan, milyen szabályok vonatkoznak erre, de így, ahogy leírtad, 100% hogy ez nem egy korrekt dolog. Nem várhatja el az iskola mindenkitől ,hogy a saját pénzén fogadjon magántanárt, mert ők nem tudják ellátni azt, ami a kötelességük.
2013. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy nem hülyeség amit mondassz,csak ezt így mi nem tudjuk megoldani... Esetleg majdha fogadóóra lesz
2013. okt. 23. 21:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oszi szunet utan kapunk egy uj angoltanart!!!
2013. okt. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!