Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szerettek/szerettetek...

Ti szerettek/szerettetek iskolába járni?

Figyelt kérdés
Én régen nem szerettem. Most, hogy két éve végeztem hiányzik amikor hatodikos, hetedikes, nyolcadikos voltam. Jó lenne ha vissza lehetne tekerni az időt egy kicsit

2013. okt. 28. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Általánosba nagyon szerettem az osztály miatt, de középsuliba már nem igazán. Sőt, a mostaniba se szeretek.
2013. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zabmester ***** válasza:

Általánosba fogjuk rá, hogy szerettem, bár nagyon rossz osztályközösségünk volt (hála érte az alsós tanítónőnek, az a nő egy igazi pedagógiai antitalentum), de volt néhány nagyon jó barátnőm, akik miatt jó volt bejárni, mert messze laktak amúgy, szóval sulin kívül nem volt túl sok lehetőségünk egymással lenni.

Középiskolába több helyre jártam, ezeket hol jobban, hol kevésbé utáltam.

Egyetemre járni szeretek (szerettem, már lassan befejezem, szakmai gyakorlaton vagyok, így nagyon ritkán vagyok már bent).

2013. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
általánosba meg gimibe nem szerettem, egyetemre igen :)
2015. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!