Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megkér egy csoporttárs,...

Ha megkér egy csoporttárs, hogy írd be, megteszed?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerjük egymást, kicsit később kezdte a sulit személyes okokból, úgyhogy mindenben szívesen segítek neki, szkennelek, fénymásolok, kölcsönadok.

De ez, hogy írjam be, nekem para... Tudom, hogy nem kéne ezen pörögnöm, de még nem ismerjük egymást annyira, hogy miatta esetleg bajba kerüljek, aztán mosolyogjak egy jót. Jó, lehet, hogy a kutya se nézi az aláírásokat, de még elsős vagyok és ilyen téren beszari, úgyhogy na. :D Szerintetek nagyon gáz, hogy nemet mondtam? Ti megsértődnétek?


2013. okt. 29. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is nemet mondtam volna. Oké segítesz neki, de szamárnak már ne nézzen.
2013. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, gáz nemet mondani, mert mindenki beír mindenkit ha nincs ott, ésszel. Nekem a fele mérnöki diplomám azon múlt hogy a többiek beírogattak, mert mellé annyi projektet és melót vittem, hogy lehetetlen volt mindig bejárni. Ez nem az óvoda már.
2013. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is megteszi helyetted ha nem vagy ott akkor írd be.
2013. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem lenne pofám ilyet kérni valakitől. Ne mondja már, hogy most kezdett, de nem bír bemászni órára...
2013. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi ebben a különleges, mi rendszeresen beírogattuk egymást... Első évben is.
2013. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

beírhatod nyugodtan, nálunk is volt ilyen.

de az már más kérdés...

az aláírásával igazolja h ő fizikailag ott van.

ha te azt odahamisítod, magyarán az ő személyazonosságát meghamisítod, okirathamisítást követsz el...jó mi, ki gondolná h egy más helyett aláírt papír, ennyit jelent.

no,de többet nem is írok erről, nézd meg a törvény mivel szankcionálja ezt, h a többit már ne tőlem halld:)

2013. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, ő nem teszi meg nekem, mivel nekem marhára nincs pofám ilyet kérni másoktól.

És ez nem óvoda-nem óvoda kérdése, egyszerűen nem vagyok hajlandó rá.

2013. okt. 29. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!