Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 2 hónap után még mindig nem...

2 hónap után még mindig nem érzem jól magam a suliban. Valaki jobb kedvre derítene? Esetleg mondana valami biztatót?

Figyelt kérdés
Most 9.-es vagyok. Szeptemberben új városban, új suliban kezdtem, ahol senkit nem ismertem. Az osztálytársaimmal nem jövök ki, folyton egyedül vagyok. A tanárokat sem szeretem. Ez már a második középiskolám.4 évig kell velük szenvednem. 8 évig szerintem nekem volt a legjobb osztályom, nagyon hiányoznak, és ritkán tudok velük találkozni. Akár saját tapasztalatból is, valaki mondana valami megnyugtatót?

2013. nov. 18. 16:19
 1/3 anonim válasza:
100%

én is így éreztem, amikor középiskolás voltam.. mármint, hogy milyen jó volt az általános iskola, hogy hiányoznak satöbbi:) aztán azt gondoltam már 9. év végén, hogy úristen, középsuli a legjobb hely :)

én sem tudok könnyen barátkozni, de az idő segít. úgyis lesz valaki, aki odamegy hozzád, vagy te érzed azt, hogy szívesen megszólítanád. hajrá :)

2013. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Elhiszem, hogy nehéz lehet most neked, de hidd el, idővel majd minden változik. Én is nehezen tudtam beilleszkedni az új osztályba, nekem sem volt senki ismerős, de mire vége lett a téliszünetnek, valahogy jobb lett minden. Jön az majd mind magától, eröltetni sem kell a dolgot. :)
2013. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11-es vagyok, és énsem szeretem az osztályom. Nem vagyok közéjük való. Tiszta egyedül érzem magam. Lett egy nagyon jó haverom. Rá bármikor számíthattam, de most más köti le. Kitartás, hátha neked jobb lesz!
2013. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!