Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak neki karácsonyra?...

Mit adjak neki karácsonyra? Hány forint értékben?

Figyelt kérdés
Kilencedikesek vagyunk, húztunk neveket, hogy karácsony előtt megajándékozzuk egymást. Én egy régebbi osztálytársamat húztam, akivel fogjuk rá barátok vagyunk. Szerintem eléggé megromlott a barátságunk. Vannak új barátai, ez rendben is van, de nekem már nem is köszön. Mindenkivel "jópofizik", színészkedik. Engem el is szokott küldeni, hogy beszélgessenek. Vagy egyszerűen csak magamra hagy. Folyton magát ajnározza, hozzám csak akkor szól, ha le tud cseszni magát pedig dicsérni. Engem már szinte szégyell mert szerinte ő sokkal jobb képességű mint én. Ezeket ki is mondja, nekem pedig eléggé rosszul esik. Én nem szoktam bántani és úgy gondolom nem adtam rá okot, hogy így viselkedjen velem. Nem vagyok rá féltékeny mert valóban ügyes, tud zenélni, énekelni például. Nem ezt sajnálom tőle. A lényeg, hogy azért elég jól ismerem. Arra gondoltam, hogy csinálok neki egy fa dobozkát festek/ragasztok rá szalvétából valami zongorás képet, kottát ilyesmit. Meg csinálok/veszek neki ilyen kis pálcikás csokit, amiből lehet forró csokit csinálni, ha meleg tejbe teszed. Kötök rá szalagot. Szerintem ez így jó. Nem beszéltünk meg az "ár határokat". Nem akarok túl "primitív" ajándékot venni, de túl drágát sem. Hallottam, hogy valaki csokit vesz, valaki meg sapkán gondolkodik, így nem tudom mi lenne a megfelelő. Nagyon személyes, szívből szóló ajándékot nem szeretnék neki adni mert nem lenne őszinte...Szerintetek jó lesz, vagy más ötlet?

2013. dec. 4. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vagy valami személytelen dolgot vennék(piperecucc, akármi), vagy szólnék az ofőnek... és rábíznám...őneki joga van újrahuzatni... vagy akármi...
2013. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fáraszd magad a dobozzal ha ő így viselkedik veled, vegyél neki valami kész terméket, ne érezze hogy te ennyit dolgoztál érte..
2013. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, amit kitaláltál! De a csokit inkább vedd! Hogyha ő ilyen veled, mutasd meg neki, hogy te normálisan viselkedsz vele, és akkor hátha megszólal a lelkiismerete! :) nagyon kreatív lehetsz, hogy ilyet kitaláltál :3 Szerintem, jobb, ha ezt adod neki,mint, ha valami ócska személytelen ajándékot adnál. Tudod, ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel! ;) (tudom, hogy közhely, de akkoris igaz:)
2013. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a baj, hogy én nem tudnék csak egy tábla csokit nyomni a kezébe. Szeretem az ilyen kézműves,barkácsolós dolgokat és rögtön ilyenekben gondolkoztam. Én érezném magam kellemetlenül, ha nem készítenék valamit. Mindig szoktam akár egy kis üdvözlőlapot vagy akármit. Viszont úgy gondolom és ez most lehet, hogy csúnyán hangzik, de nem érdemli meg. Én most is kedves vagyok vele, próbálok vele beszélgetni, megvárom, elkísérem, segítek neki, de már hülyének érzem magam mert ő nem partner benne.

2013. dec. 5. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!