Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen a diplomavédés...

Egyetemen a diplomavédés napján módosították a védési kritériumokat. Ennek milyen JOGI, erkölcsi és egyéb következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Ezzel nagyon sok hallgatót hoztak kellemetlen helyzetbe, mert a védésre adott időt megfelezték. Aki nem fért bele az aznap szóban kihirdetett keretbe, azt negatívan bírálták el.


Ha én ebből jogi útra terelem az esetet, milyen következményei lehetnek?

Lehet, hogy újra kell védeni? Mert annyit nem ér az egész.

Lehet, hogy kompenzációt kapok? (ma kit érdekel egy jobb jegy a diplomában?)

Lehet, hogy megregulázzák az egyetemet? Mert az nagyon rájuk férne!


Én nem akarok többet ezzel az egyetemmel semmilyen szinten kapcsolatba lépni. Nagyon sok mindenhol visszaéltek a hatalmukkal és feleslegesen lehetetlenítették el a helyzetünket.


Gondoltam arra, hogy egy cikkben megjelentetem, hogy had lásson nyilvánosságot az, hogy milyen módszerekkel tiporják el a hallgatók lelkesedését. De ezzel csak a saját diplomám értékét tenném tönkre, hiszen az egyetemem hírnevét rombolnám le.


Ez egy piszkos matt helyzet.

Úgy érzem nem csak a jogaimat sértették meg, de versenyhelyzetemet is rontották ezzel olyan szinten, amit jellemezhetetlen viselkedésnek tartok már.

Ha felemelem a hangom nem csak rájuk, hanem rám is kihathat a dolog.


Ti mit tennétek?


Nagyon ki vagyok akadva! Segítséget, ötleteket kérek!



2013. dec. 19. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálatok a TVSZ mit ír? Elvileg abban van minden meghatározva. Ha többeteknek is negativan birálták el a diplomáját, akkor fogjatok össze. Nálunk legalábbis nem lehetett máshogy semmit sem elérni, egységben az erő. Tvszre hivatkozvaa új időpont. Ezt nem is értem, hkgy akire nem jutott idő..
2013. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Állam vizsga eredménnyel felhúztam. Már csak azt kívánom, tűnjön el a föld színéről az egyetem. Vár a munka. Borzalmas, milyen amatőr az oktatási rendszerünk :(
2013. dec. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!